Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Web Sitesi Girişimcileri İçin Önemli Tavsiyeler

Koray Kışlalı

Pazar Danışmanı
Katılım
22 Eylül 2021
Mesajlar
11
Tepkime puanı
2
Puanları
3
Konum
Ankara
Web sitesi
www.koraykislali.com
İnternette başarılı olmak isteyen tüm sektörlerden girişimcilere ve şirketlere önemli bir tavsiye: Müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız geleneksel web sitesi kavramını unutmalısınız. Ürününüzü veya hizmetinizi web sitenizde basitçe anlatmak artık yeterli değil. İnternetteki tanıtım faaliyetlerinizde standart bir yaklaşımın çok ötesine geçmelisiniz. İnsanların ürünü değil, faydayı satın aldığını unutmamalısınız. Web sitenizde müşterilerinize fayda sağlayacak bilgileri sunmalısınız.

Başarılı olmak için güvenilir bir bilgi kaynağı olmalısınız​

Bunu yapmadığınız sürece vakit nakittir; en önemlisi, güven ve itibar kaybetmeye devam edeceksiniz. Sorun, elbette, internetin her gün büyüyen, bilinçsizce oluşturulmuş web sitelerinin devasa bir çöplüğü haline gelmesidir. Bu kaostan başarıyla kurtularak muhatabınıza ulaşmak oldukça zor görünüyor değil mi? Bunu yapmak için odaklanmış ve bilinçli bir pazarlama planınız olmalıdır. Değerli bilgileri özenle üretmeli, tutarlı ve istikrarlı bir yayıncılık anlayışıyla sunmalısınız.

Marka itibarınızı artırmak için öncelikle şirketinizin internetteki rekabet gücünü artırmalısınız. Ama her şeyden önce, alışılmış bir web sitesi konseptini bir kenara bırakmalısınız. Ortalama yirmi yıldır pazarlama sektörünün içinde olan biri olarak bu önemli uyarıyı dikkate almanızı öneririm. Bu konuda desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, dijital pazarlama konusunda bilinçlenmek istiyorsanız aşağıdaki web sitesi üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Amacım girişimcilerin ve firmaların internette kendilerini doğru ifade etmelerine destek olmaktır. Buna ihtiyacı olan işletmelerin öncelikle dijital pazarlama bilincine sahip olmalarını sağlamak. Üretiminize gösterdiğiniz özeni ve işinize yaptığınız yatırımı müşterilerinize gösterebilmeniz için gerekli tüm faaliyetleri yürütmek. Son olarak tüm bu etkinliklerin bir "web sitesi" çalışmasından çok daha fazlası olduğunu hatırlatmak isterim. Bu bir iş geliştirme sürecidir. Ağırlıklı olarak pazarlama, yayıncılık, yönetim, tasarım ve yazarlık faaliyetlerinden oluşur. Bu bileşenler sayesinde dijital dünyadaki rekabet gücünüzü artırmanız, işletmenizin değerini ve itibarını artırmanız mümkün. İşini hakkıyla yapan her girişimcinin bir gün internette başarıya ulaşması ümidiyle sağlıklı ve güzel bir gün geçirmesini dilerim.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst