Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Motorlu Kurye İle Güvenle Gönderin

Alo Kurye

Alo Kurye
Web sitesi
www.alokuryeistanbul.com
Kurye servisi olarak sunduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti esas olup hizmet politikalarımızda güven unsuru işimizin en başındadır. Moto-kuryenin-taşıyamayacağı farklı gönderi için Fiorino tarzı arabalar ile taşıma hizmeti gerçekleşir. Gönderileriniz var ise iletişime geçiniz.

Arabalı paket teslimatları trafik ve yol koşullarına göre aynı gün teslim edilir.

Geniş motorlu kurye ile dağıtım ağımızla İstanbul’un her ilçesine trafiğe takılmadan paketleri güvenli ve hızlı bir şekilde gönderin. Her gün farklılaşan ihtiyaçlara yönelik çözümlerimize acil evrak, paket, ilaç veya değerli eşyalar acil olarak başka bir şehre göndermek istediğiniz her şey adresinizden alınır.

Motorlu kurye (moto kurye) ile hızlı gönderim

Sözleşmeli Dağıtım

Teslimat aşamasında alıcıya sözleşme ve benzeri formlar imzalatılır talep edilen diğer evraklar ile birlikte geri getirilerek gönderici firmaya teslim edilir.

Kişiye Özel Dağıtım

Alıcıların kimlik bilgisi alınarak gönderi teslimatı yapılan bir hizmet türüdür. Bu teslimat şeklinde kesinlikle üçüncü şahıslara teslimat yapılmaz.

Ticari Paket Dağıtım

Ticari paket gönderimini kapsayan elektronik eşya benzeri, taşınır ürünlerin istenilen adrese teslimatı gerçekleştirilen bir hizmet şeklidir. İstanbul'da bir noktadan farklı bir noktaya gönderilecek bir paketiniz var ve siz bu paketi nasıl göndereceğim diye düşünüyorsunuz.

Bu konuda hiç dert etmeyin İstanbul'un her köşesine belirtilen sürede paketiniz güvenli bir şekilde ulaştırılır. Sizin yapmanız gereken sitemize ulaşıp alo kurye numarası olan telefondan bizi aramaktır.

Kurye telefon numarasına en kolay nasıl ulaşırım?

Bizi sabah 08:00 dan akşam 20:00 a kadar arayabilir paket veya paketleri gönderebilirsiniz. Bunlar hafif oto yedek parçası olur, bir muhasebe evrakı olur veya her hangi bir paket benzeri eşyada olabilir.

Ekspres, acil, vip, moto kurye, arabalı vb. kurye hizmet seçenekleri bulunmaktadır.

Sizin yapmanız gereken tek konu web sitemize ulaşıp aramak kadar kolaydır.

Web Site: https://www.alokuryeistanbul.com/

Son düzenleme: