Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İstanbul Motorlu Kurye Servisi

Alo Kurye

Alo Kurye
Katılım
11 Haziran 2019
Mesajlar
6
Tepkime puanı
3
Puanları
3
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.alokuryeistanbul.com
Müşteri memnuniyeti sağlamak ve zamanında teslimat temel ilkelerimiz arasında ilk başta gelir. Alo kurye olarak; Teknik kadro, motorlu personel ve profesyonel yöneticileri ile yolumuza devam etmekteyiz. En büyük amacımız ise, işlerimizi zamanında sonuçlandırmak ve koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Her zaman farklılaşan ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek, sektörde fark oluşturmaya devam edeceğiz.

Alo Kurye Hizmetleri » Söz Verdiğimiz Gibi!

Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte ihtiyaç ve gereksinim haline gelen kurye hizmetimizle müşterilerimize ve sektörümüze yenilikler üreterek çözümler sunmaktayız.

Artık, İnternet üzerinden bizlere ulaşarak kurye hizmeti alabilirsiniz. Kurye hizmetimizde sağlanan temel kolaylıkların yanında; Teslimat bilgilerinin kuryeler tarafından anında girilmesi ve işlerin en uygun kuryeye atanmasının sağlanması ve daha birçok yenilikler kazandırılmıştır.

İstanbul anadolu yakasında Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Şile, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Pendik ve Üsküdar bölgelerine motorlu kurye hizmetimiz bulunmaktadır.

İstanbul’da kaliteli hizmet, güvenilir adres. Ekonomik fiyatlarla İstanbul’un her ilçesine trafiğe takılmadan paketinizi güvenle ve hızlı gönderebilirsiniz. Fiyat almak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında gerekli bilgileri sitemizden inceleyebilirsiniz.

Web Site: https://www.alokuryeistanbul.com/
 
Son düzenleme:
Üst