#1
Kurye servisi olarak sunduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti esas olup hizmet politikalarımızda güven unsuru işimizin en başındadır. Moto-kuryenin,taşıyamayacağı farklı gönderi için Fiorino tarzı arabalar ile taşınması hizmetidir. Arabalı paket teslimatları trafik ve yol koşullarına göre aynı gün teslim edilir. Geniş moto kurye ile dağıtım ağımızla İstanbul’un her ilçesine trafiğe takılmadan paketleri güvenli ve hızlı bir şekilde gönderin.

Her gün farklılaşan ihtiyaçlara yönelik çözümlerimize acil evrak, paket, ilaç veya değerli eşyalar acil olarak başka bir şehre göndermek istediğiniz her şey adresinizden alınır.

Motorlu kurye (moto kurye) ile hızlı gönderim

EXPRESS TAŞIMA
Ekspress Kurye Hizmetleri » İstanbul genelinde bir yerden bir yere nakledilmesi gereken evrak ve vb. paketler güvenli bir biçimde taşınarak teslim edilir ve bilgilendirilir.

ACİL TAŞIMA
Acil Kurye Hizmetleri » Gün içinde aktif olarak hizmet veren ve size en yakın noktadan yola çıkarak merkezimiz tarafından yönlendirilir, teslimat en kısa sürede gerçekleşir.

VİP TAŞIMA
Vip Kurye Hizmetleri » Özel teslimatlar için kullanılan bir hizmettir. Sadece size özel çalışan kuryemiz alıcıya en hızlı ulaşacak şekilde yola çıkar ve teslimatı gerçekleştirir.

Sözleşmeli Dağıtım; Teslimat aşamasında alıcıya sözleşme ve benzeri formlar imzalatılır talep edilen diğer evraklar ile birlikte geri getirilerek gönderici firmaya teslim edilir.

Kişiye Özel Dağıtım; Alıcıların kimlik bilgisi alınarak gönderi teslimatı yapılan bir hizmet türüdür. Bu teslimat şeklinde kesinlikle üçüncü şahıslara teslimat yapılmaz.

Ticari Paket Dağıtım; Ticari içerikli paket gönderimini kapsayan elektronik eşya benzeri taşınır ürünlerin istenilen adrese teslimatı gerçekleştirilen bir hizmet şeklidir.

İstanbul da bir noktadan bir noktaya gönderilecek bir paketiniz var ve siz bu paketi nasıl göndereceğim diye düşünüyorsunuz. Bu konuda hiç dert etmeyin İstanbul'un her köşesine belirtilen sürede paketiniz güvenli bir şekilde ulaştırılır. sizin tek yapmanız gereken konu web sitemize ulaşıp alo kurye numarası olan telefondan bizi aramaktır.

Kurye telefon numarasına en kolay nasıl ulaşırım?

Bizi sabah 08:00 dan akşam 20:00 a kadar arayabilir paket veya paketleri gönderebilirsiniz. Bunlar hafif oto yedek parçası olur, bir muhasebe evrakı olur veya her hangi bir paket benzeri eşyada olabilir. Ekspres, acil, vip, moto kurye, arabalı vb. kurye hizmet seçenekleri bulunmaktadır.

Sizin yapmanız gereken tek konu web sitemize BURADAN ulaşıp aramak kadar kolaydır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Reklam Alanı

Makale Paylaşım

Forum makalesi eklentilerine link dışında isim adres telefon numarası kişisel iletişim bilgileri paylaşmak kesinlikle yasaktır.

Banner

Forum istatistikleri

Konular
246
Mesajlar
260
Kullanıcılar
58
Son üye
nothingx
Üst