Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Vip Kurye Hizmetinden Nasıl Faydalanılır?

Alo Kurye

Alo Kurye
Katılım
11 Haziran 2019
Mesajlar
6
Tepkime puanı
3
Puanları
3
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.alokuryeistanbul.com
İstanbul’da teslimat süresi açısından pratik gönderi ulaştırma hizmeti olan vip kurye ile zamandan tasarruf edin. Bize ulaştığınız andan itibaren; 20 ile 30 dakika içinde alınarak en hızlı teslim edilme süreci ile gerçekleştirilen bir kurye hizmetidir. Talepte bulunduğunuz anda ekibimiz gönderiyi alır. Acil kurye hizmetinden yararlanmak istediğiniz zamanlarda ihtiyaç olan hizmetimiz; İstanbul içerisinde hava şartlarına ve teslimat mesafelerine göre 10 ile 60 dakika arası bir zaman aralığında farklılık gösterebilir. Teslimat için kullanılan bu kuryeler tamamen size özel çalışacağı için sizden başka kimsenin kuryesini almadan direkt olarak size hizmet verir. Özellikle, işletme gönderileri zaman kaybı yaşamadan teslim edilir.

Alo Vip Kurye

İstanbul paket gönderisi ilçe içerisinde ve mesai saatlerinde gerçekleştirmektedir. Acil gönderilerde mesai saatleri dışında duruma göre ve personel durumuna göre değerlendirilir Alo vip kurye ile sürekli çalışan bir çok kurumsal firmamız bulunmaktadır. Kurumsal firmalar dışında, kobi veya kişisel hizmet verdiğimiz bir çok kişi ve işletme bulunmaktadır. Gönderilerde evrak, dosya, zarf olabildiği gibi eşya gönderimi de olmaktadır.

Moto kurye ekibimiz ile ürün detayı ve hacimi hakkında aşağıdaki bulunan arama seçeneğimizden görüşebilirisiniz. Bünyemizde çalışan tüm personel, eğitimli personellerdir. Tüm gönderilerde gerekli hassasiyet gösterilir. Gönderiler, garantili ve sorunsuz bir şekilde istenilen adrese teslim edilir.
 
Site Adı
Alo Kurye
Website
https://www.alokuryeistanbul.com/
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst