Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Firma Rehberi Nedir?

Forum Yöneticisi

İş Geliştirme Uygulamaları
Yönetici
Katılım
6 Haziran 2019
Mesajlar
1,401
Tepkime puanı
121
Puanları
63
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.burayabakiniz.com
Şirketlerin web sitelerini tanıtmada ve müşteri geri bildirimi sağlamada etkili olan firma rehberi nedir? Arama motoru rehberlerinin günümüz iş dünyası için olağanüstü önemi; Genel bir tanımla firma rehberi, ürün veya hizmet sunan işletmelerin ortak bir noktada tüketicilerle buluşmasını sağlar. Bu platformlar firmalara büyük ölçüde sektörel destek sağlamaktadır.

Firma Rehberi Nedir?​

Geleneksel şirket dizinleri, belirli bir bölgeyi kapsayan ve yalnızca işletmelerin telefon numarasını ve adresini içeren fiziksel kitapçıklardı. Onları bulmak da zor bir işti. Arama-bulma ve değerlendirme kavramlarının çok daha işlevsel hale geldiği internet dünyasında; Kılavuzlar, üreticilere ve tüketicilere oldukça faydalı bir platform olarak kolaylık sağlamaktadır. Oldukça pratik bir avantaja sahip olan kılavuz platformu; Kişiler bölge ve sektör kriterlerine uygun olarak aradıkları hizmeti veren işletmeleri sorunsuz bir şekilde bulabilmektedir. Ayrıca bu işletmelerle ilgili video ve fotoğraf gibi tanıtım görsellerini inceleyebilirler.

Firma rehberi ne işe yarar?​

Farklı bir bakış açısıyla şirket dizinleri; Ürün veya hizmet sağlayıcılar ile müşterilerin veya tüketicilerin daha hızlı ve pratik bir şekilde buluşmasını sağlar. Fiyat almak ve kaliteyi karşılaştırmak için mağazaların sokaklarında dolaşmanın günleri geride kaldı. Aradığımız ürünü herhangi bir arama motoruna yazma çağı geçmek üzere. Çünkü artık iş rehberleri var; arama motorunda ürün veya hizmet aramaktan çok daha pratik bir fayda sağlarlar. Sağlam altyapısı, bilgi birikimi ve tecrübesi olan bir rehber web sitesine üye olduğunuzda ne işe yaradığını kolayca öğrenebilirsiniz. Firma Rehberi hizmetini sağlayan rehberlerden nasıl reklam pazarlama desteği alabiliriz ve ne işe yarar ondan bahsedelim.

Belli bir il veya ilçe için açılan rehberler ulusal iş rehberi olarak sınıflandırılsa yanlış olmaz diye düşünüyoruz. Bu rehberler arasındaki tek fark hedef kitlelerinin farklı olmasıdır. Bu dizinlerin kuruluş amacı elbette birçok farklı sektörde olduğu gibi para kazanmaktır. Bazı dizinler siteye eklenen reklamlardan kazanç elde eden veya link karşılığında işletmesini ekleyen kişilerden ücret talep etmez.
 
Son düzenleme:

Online Firmalar

Yeni Üye
Katılım
20 Haziran 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
3
Konum
Türkiye
Türkiye'deki şirketler en iyi nasıl tanıtım yapabilir? Firmaların tanıtım yapabilecekleri en etkili yöntem firma rehberidir. Önceki yıllarla karşılaştırıldığında, ticaretin şekli çok değişmiş görünüyor. Bu değişime uyum sağlayamayan firmalar, tüketicilere sundukları hizmetleri sunmakta ve rekabet etmekte zorlanıyorlar.
 
Son düzenleme:
Üst