Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
Beyaz Eşya Sektörü
Forum Yöneticisi

Beyaz Eşya Sektörü

Dayanıklı tüketim malları alt gruplarından biri olan beyaz eşya sektöründeki ana ürünler buzdolabı, çamaşır makinesi ve benzeri ürünlerdir.
Beyaz eşya sektörü, beyaz eşya ürünleri üreten ve satan firmaların oluşturduğu bir sektördür. Bu ürünler evlerde bulunan beyaz eşyaların büyük bir bölümünü oluşturmakta ve genellikle beyaz renklerinden dolayı isimlendirilmektedir. Beyaz eşya ürünleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, buzdolabı derin dondurucu ve klima gibi evlerin temel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürünlerdir. Bu ürünler evlerde yaşam kalitesini artırır ve zamandan tasarruf sağlar. Beyaz eşya sektörü de bu ürünlerin bakım, onarım ve servis hizmetlerini vermektedir.
 
Son düzenleme:
Elektrikli ev aletleri ve dayanıklı tüketim malları kapsamına giren beyaz eşya sektörü, farklı teknolojisi nedeniyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dayanıklı tüketim malları alt gruplarından biri olan beyaz eşya sektöründe temel ürünler; Buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, kurutucular, bulaşık makineleri, fırınlar, ocaklar, elektrikli süpürgeler ve klimalar gibi birçok ürün elektrikli ev aletleri kategorisinde bilinen geniş bir sektördür.
 
Son düzenleme:

Medya Bilgileri

Kategori
Alışveriş
Ekleyen
Forum Yöneticisi
Ekleme Tarihi
Görüntüleme
715
Yorum Sayısı
2
Değerlendirme
5.00 yıldız 2 değerlendirme

Resim Meta Verileri

Dosya adı
beyaz_esya.jpg
Dosya boyutu
51 KB
Boyutlar
1200px x 630px

Bu Medyayı Paylaş

Üst