Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Prefabrik Ev Hakkında Önemli Bilgiler

Prefabrik

Prefabrik Online: Profesyonel Bilgi Rehberi
Katılım
27 Haziran 2019
Mesajlar
3
Tepkime puanı
5
Puanları
3
Konum
Türkiye
Web sitesi
prefabrikonline.blogspot.com
Prefabrik evler


Yeni nesil yaşam alanları oluşturma sürecinde en önemli konu konut yapımında kullanılan malzemelerdir. Her bütçeye uygun malzeme mevcut. Prefabrik ev fiyatları alıcının kalitesine göre değişmektedir. Prefabrik ev seçerken ev sahiplerinin kullanım amacını belirlemesi oldukça önemlidir. Kullanım amacı ve yöntemi hakkında bize bilgi verin, size özel kalıcı çözümler üretelim.

Prefabrik Ev Nasıl Yapılır?

Malzeme ucuzladıkça binanın kullanım ömrünün kısaldığını hatırlatmak isteriz. Dayanıklı olmasının yanı sıra uzun süre kullanıldığında daha ekonomik olduğunu fark edeceksiniz. Kalitesiz malzeme ile kaliteli bir ev asla yapılamaz. Bu evlerin taşıyıcı konstrüksiyonu HekiMStructureRobot kaynaksız yapı teknolojisi ile ST52 yüksek yoğunluklu galvaniz çelikten yapılmıştır. Prefabrik evlerin tüm bağlantıları cıvata ve somunlarla sağlanmaktadır. Prefabrik ev ve konutların cephe kaplamaları HekimBoard marka fibercement (doğal çimento) levhalar ile yapılmaktadır. Üstün özelliklerle üretilen prefabrik evlerin tercih edilmesindeki başlıca ve önemli faktörler şunlardır:

Deprem Şartlarına Dayanıklı

Betonarme binalardan 5 kat daha hafif olan prefabrik sistemler 1. derece depremlere dayanıklı hazır yapılardır. Deprem bölgesi olan ülkemizde esnek ve hafif prefabrik ev, en şiddetli depremlere karşı yüksek direnci ile darbeleri maksimum seviyede absorbe ederek en iyi çözümü sunar.

İklim Koşullarına Uygun

Uzman ekibi tarafından yapılan statik hesaplarla farklı iklimlerde kullanıma hazır yapılar üretmektedir. Bu yapılar her türlü iklim koşulunda rahatlıkla kullanılabilir. Hazır binaların cephe kaplamalarında HekimBoard marka doğal çimento levhalar kullanılmaktadır. Tamamen doğal ve çevre dostu olan fibercement levhalar insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermemektedir. A1 sınıfı yanmaz, fibercement levhalar yangına dayanıklıdır. Olası bir yangında erimez ve mevcut yangının söndürülmesine yardımcı olur. Üstün ısı ve ses yalıtım panelleri sudan etkilenmez, su emme oranı betonarme binalara göre çok daha düşüktür. Farklı desenlerde üretilen fibercement levhalar prefabrik evlere estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Kendi entegre tesisleriyle yüksek üretim güvencesi sunan prefabrik firmalar, ürünlerin lojistik ve montaj hizmetlerinde zamandan tasarruf sağlıyor.
 
Site Adı
Prefabrik Online: Profesyonel Bilgi Rehberi
Website
https://prefabrikonline.blogspot.com/
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst