Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Prefabrik Ev Hakkında Önemli Bilgiler

Prefabrik

Yeni Üye
Katılım
27 Haziran 2019
Mesajlar
3
Tepkime puanı
5
Puanları
3
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.prefabrik.online
Prefabrik evler


Yeni nesil yaşam alanları oluşturma sürecinde en önemli konu konut yapımında kullanılan malzemelerdir. Her bütçeye uygun malzeme var. Prefabrik ev fiyatları alıcının kalite yapısına göre değişiklik göstermektedir. Prefabrik ev seçiminde ev sahipleri için kullanım amacının belirlenmesi oldukça önemlidir. Siz bize kullanım amacı ve şekli hakkında bilgi verin, size özel kalıcı çözümler üretelim.

Prefabrik Ev Nasıl Yapılır?

Malzemeler ucuzladıkça yapının kullanım süresinin kısaldığını hatırlatmak isteriz. Dayanıklı olmasının yanı sıra uzun süre kullanıldığında daha ekonomik olduğunu fark edeceksiniz. Kaliteli bir ev asla kalitesiz malzemelerle inşa edilemez. Bu evlerin taşıyıcı konstrüksiyonu, HekiMStructureRobot kaynaksız inşaat teknolojisi ile ST52 yüksek yoğunluklu galvanizli çelikten yapılmıştır. Prefabrik evlerin tüm bağlantıları civata ve somun ile sağlanmaktadır. Bağlantı Kaldırıldı ve konutların cephe kaplaması HekimBoard marka fibercement (doğal çimento) levhalarla yapılmaktadır. Üstün özelliklerle üretilen prefabrik evlerin seçiminde ana ve önemli faktörler şunlardır:

Deprem Şartlarına Dayanıklı

Betonarme binalardan 5 kat daha hafif olan prefabrik sistemler 1. derece depremlere dayanıklı hazır yapılardır. Deprem bölgesi olan ülkemizde esnek ve hafif prefabrik ev, en şiddetli depremlere karşı yüksek direnci ile darbeleri maksimum seviyede absorbe ederek en iyi çözümü sunar.

İklim Koşullarına Uygun

Uzman ekibi tarafından yapılan statik hesaplar ile farklı iklimlerde kullanılmak üzere hazır yapılar üretmektedir. Bu yapılar her türlü iklim koşulunda rahatlıkla kullanılabilir. Hazır yapıların cephe kaplamalarında HekimBoard markalı doğal çimento levhalar kullanılmaktadır. Tamamen doğal ve çevre dostu olan fibercement levhalar insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. A1 sınıfı yanmaz, fibercement levhalar yangına dayanıklıdır. Olası bir yangında erimez ve mevcut yangının söndürülmesine yardımcı olur. Üstün, ısı ve ses yalıtım levhaları sudan etkilenmez, su emme oranı betonarme binalara göre oldukça düşüktür. Farklı desenlerde üretilen fibercement levhalar prefabrik evlere estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Kendi entegre tesisleri ile yüksek üretim güvencesi sunan prefabrik firmaları, ürünlerin lojistik ve montaj hizmetlerinde zamandan tasarruf sağlar.
 
Site Adı
Prefabrik Haber Blogu
Website
https://prefabrikonline.blogspot.com/
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst