Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
Vücut için Güzellik Uygulaması
Forum Yöneticisi

Vücut için Güzellik Uygulaması

G5 masajı ile cilt güzelliği çok daha sağlıklı hale gelir. İstanbul Küçükçekmece semtinde Beauty bakımı ile bedeninizi ve ruhunuzu canlandırın.
HydraFacial prosedürü nedir? Hydrafacial, ölü cilt hücrelerini ve fazla sebumu ciltten uzaklaştırmaya başlar. Hydrafacial daha sonra gözenekleri tıkayan kiri ve yağı parçalamak için cilde salisilik ve glikolik asit karışımı uygular. Hydrafacil uygulama alanı genişlemiş ve tıkanmış gözeneklerin tedavisi, cilt tonu düzensizlikleri ile cilt elastikiyetinin arttırılması, ince çizgilerin ve sığ kırışıklıkların tedavisi ve cildin nem ihtiyacına cevap vererek hücre metabolizmasını canlandırır.
 
Son düzenleme:
Hydrafacial'ın avantajı nedir? Düzenli takip edilen seans sonunda cildin nemlendiği, yenilendiği ve beslendiği fark edilir. Cihazın soğutma başlığı sedasyon ve solüsyon sonrası gözenek küçültme etkisine sahiptir. HydraFacial Oksijen sprey içeriğindeki yüksek konsantrasyon ve oksijen molekülü sayesinde cildin nefes almasını sağlar. Multi-Polar RF radyofrekans ile cilt altı dokuda ısı artışı sağlar. Cildin nefes almasını sağlayarak sağlıklı bir görünüm sağlar. Cilt tonu dengesizliklerinin giderilmesinde etkili bir çözüm sunar. Genişlemiş gözeneklerin daralmasını, akne, siyah nokta ve lekelerin hızla temizlenmesini sağlar. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir.
 
Son düzenleme:
Hydrafacial işe yarar mı? Hydrafacial, cilde nem verme konusunda son derece başarılı bir cilt bakım sistemidir. Bakımın en önemli özelliği, markaya patentli bir taşıyıcı teknoloji sayesinde nemlendirici ve yaşlanma karşıtı maddelerin cildin alt katmanlarına ulaştırılmasıdır. Hydrafacial cilt bakım sisteminin hiçbir yan etkisi ve zararı yoktur.
 
Kimler Hydrafacial yaptırabilir? HydraFacial'ın en büyük avantajlarından biri, tedavinin birkaç istisna dışında hemen hemen her yaş ve cilt tipine uygun olmasıdır! Birçok cilt tipi için faydalı olsa da aktif kızarıklıkları olan, güneş yanığı olan veya hamile hastaların bu tedaviden kaçınması gerekir.
 

Medya Bilgileri

Kategori
Dijital Pazarlama
Ekleyen
Forum Yöneticisi
Ekleme Tarihi
Görüntüleme
1,006
Yorum Sayısı
4
Değerlendirme
5.00 yıldız 1 değerlendirme

Resim Meta Verileri

Dosya adı
vucudunuz ve ruhunuz.jpg
Dosya boyutu
39.8 KB
Boyutlar
1200px x 630px

Bu Medyayı Paylaş

Üst