Vücut İçin Güzellik Uygulaması
Cilt güzelliği G5 masajı ile çok daha sağlıklı olur. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde Beauty bakımı ile beden ve ruhunuzu canlandırın.
HydraFacial işlemi nedir? Hydrafacial, ölü cilt hücrelerini ve ciltteki fazla sebumu temizlemeye başlar. Hydrafacial daha sonra gözenekleri tıkayan kir ve yağı kırmak için cilde salisilik ve glikolik asitlerin bir karışımını uygular. Hydrafacil uygulama alanı genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi cilt tonu düzensizliği ile ciltteki elastikiyetin artırılması, ince çizgi ve derin olmayan kırışıklık tedavisi ve cildin nem ihtiyacına cevap vererek hücre metabolizmasını canlandırır.
 
Son düzenleme:
Hydrafacial’ın avantajı nedir? Düzenli takip edilen seansın sonunda cildin nemlenerek yenilendiği ve beslendiği fark edilir. Cihazın sahip olduğu soğutucu başlık sedasyon ve solüsyondan sonra gözenek küçültme etkisine sahiptir. HydraFacial Oksijen sprey yüksek konsatrasyonu ve oksijen molekülü aracılığı ile cildin nefes almasını sağlar. Multi-Polar RF radyofrekans ile cilt ve cilt altı dokuda ısı artışı sağlar.
 
Son düzenleme:

Medya Bilgileri

Kategori
Web Galerisi
Added by
Buraya Bakınız
Date added
Görüntüleme
626
Yorum Sayısı
2
Değerlendirme
5.00 yıldız 1 değerlendirme

Resim Meta Verileri

Filename
vucudunuz ve ruhunuz.jpg
File size
39.8 KB
Dimensions
1200px x 630px

Bu Medyayı Paylaş

Üst