Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Web Sitesi Tanıtımında En Sık Yapılan Hatalar

Forum Yöneticisi

İş Geliştirme Uygulamaları
Yönetici
Katılım
6 Haziran 2019
Mesajlar
1,401
Tepkime puanı
121
Puanları
63
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.burayabakiniz.com
Amacı belirtmemek: Web sitesinin amacını ve hedef kitlenizi belirtmemek, ziyaretçilerin ne bekleyeceklerini anlamalarını zorlaştırabilir. Bu nedenle sitenin amacını ve hedef kitlenizi belirtmelisiniz.

İçeriğin ve özelliklerin yeterince açıklanamaması: Sitenin içeriğinin ve özelliklerinin yeterince açıklanamaması, ziyaretçilerin sitenin neler sunduğunu anlamasını zorlaştırabilir. Bu nedenle, sitenin içeriğini ve özelliklerini yeterince tanımlamalı ve ziyaretçilere neden bu siteyi ziyaret etmelerini önerdiğinizi açıklamalısınız.

Sitenin tasarımını ve kullanım kolaylığını yeterince vurgulamamak: Sitenin tasarımı ve kullanım kolaylığı, ziyaretçilerin sitenizi ziyaret etmelerinde etkili olan önemli faktörlerdir. Bu nedenle sitenin tasarımını ve kullanım kolaylığını vurgulamalı ve ziyaretçilere neden bu siteyi ziyaret etmelerini önerdiğinizi açıklamalısınız.

Sitenin güncelliğini ve etkinliğini vurgulamamak: Sitenin güncelliği ve etkinliği, ziyaretçileri sitenizi ziyaret etmeye yönlendiren önemli faktörlerdir. Bu nedenle sitenin güncel ve aktif olduğunu vurgulamalı ve ziyaretçilere neden siteyi ziyaret etmelerini önerdiğinizi açıklamalısınız.

İnsanların sitenizi ziyaret etmeleri için yeterli sebep vermemek: Ziyaretçilerin sitenizi ziyaret etmeleri için yeterli sebep vermemek, onların sitenizi ziyaret etmelerini engellediği için sitenizin tanıtımını yapamayabilirsiniz.
 
Üst