Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Web Sitesi Olmadan Reklam Fırsatını Kaçırmayın

resthit

Yeni Üye
Katılım
22 Ağustos 2019
Mesajlar
13
Tepkime puanı
2
Puanları
3
Konum
Turkey
Ürün satan şirketlerin çoğu web sitelerinde reklam veriyor. Birçok yazılım şirketi, şirketler için ücretli web sayfaları tasarlar. Ancak bu her zaman başarı anlamına gelmez. Çünkü internette görünür olmak ve arama sayfalarında görünmek uzun vadeli bir süreçtir. Şirket rehberleri buna son vermekte ve süreci kısaltmaktadır.

Kendi Sayfanızı Tasarlayın​

Şirket rehberi işinin en dikkat çekici özelliği, arama motoru optimizasyonuna sahip olmasıdır. Bu açıdan bakıldığında bir siteyi zirveye taşımak gibi aylar alacak bir süreç zaten burada halledilmiş durumda. Sonuçta bu, sayfayı özel yapan temel parametrelerden biridir. Müşterinin nasıl arama yaptığı, hangi anahtar kelimeleri kullandığı gibi sorular yanıtlandı. Bu çerçevede hemen sayfanızı oluşturabilirsiniz. Şirketinizin büyük ilgi göreceğini söylemek gerekir. Bunun için görsel, ürün bilgisi, video ve Google haritası gibi detayların eklenmesi gerekmektedir.

Tüm Etkinlikler Bir Tık Uzakınızda​

Bir işletmeyi diğerlerinden ayıran özellik sektörü çok yakından takip etmesidir. Buna göre farklı bakanlıklar ve devlet kurumları tarafından düzenlenen resmi ihaleleri anlık olarak şirket sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca reklamların olduğunu da eklemek gerekir. Ayrıca fuar etkinliklerinin tüm detayları sitede bulunabilir. Olayları, haberleri ve daha fazlasını siteden görüntülemek kolaydır.
 
Site Adı
Firma Rehberi
Website
https://firmadan.com/
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst