Ünlü Hoolywood Starları Türkiyeye geliyor

Admin

Buraya Bakınız
Yönetici
Dünyaca ünlü Hoolywood starları, Korona günleri geçer geçmez , X SON ZAMAN Sinema filminin çekimleri için Türkiye ye geliyor. Türk tiyatro sinema oyuncusu-Zeki Demir, önemli bir rolle filmde yer alacak.

Merkezi Amerika da bulunan Newway film adına, Ekim de çekimleri başlayacak olan X SON ZAMAN isimli, Türk- Amerikan yapımı sinema filmi, Amerika, Antalya, Side, Alanya, Kapadokya, Pamukkale, Adıyaman Nemrut bölgesinde çekilecek. Dünyaca ünlü starların yer alacağı film İngilizce çekilecek ve gösterildiği ülkelerde altyazı ile gösterilecek.

xson-min.jpg


Dünyaca ünlü Hoolywood starları X SON ZAMAN için Türkiye'ye geliyor

Yüzüklerin Efendisi filmlerinde başrol oynayan Elijah Wood’ın yanı sıra Jessica Morris, Robert La Sardo, Wilma Elles, Mıke Ferguson, Jalal Jamal, Tıffany Rose, Barry Allan Onody gibi birbirinden değerli isimlerin yer aldığı sinema filminde 20 ye yakın Hoolywood starı ile Türkiye den Alanyalı tiyatro ve sinema oyuncusu Zeki Demir yer alıyor. Amerika da yaşayan Türk- Amerikan vatandaşı Sean GK’nin yapımcı, senarist ve yönetmen koltuğunda oturduğu filmin konu içeriği ile de büyük dikkat çekeceği ifade edildi.

İki milyon dolar bütçeli sinema filmin çekimleri Korona sorunu biter bitmez Ekim ayı gibi başlayacak. Yapımcı, Senarist ve Yönetmen Sean GK “ Amerika da yaşayan ama Türkiye ile bağlarını asla kopartmayan bir sanat insanı olarak, hem ülkemin dünya geneli tanıtımı, hemde sanat adına güzel bir eser ortaya koymak için yaptığım çalışmalar son aşamaya geldi.

Dünyayı kasıp kavuran Korona sorunu olmasaydı çoktan filmin çekimlerine başlayacaktım, Ekim ayı ile birlikte başlamayı planladık. Umarım her şey yolunda gider. Filmi, Amerika, Türkiye de Pamukkale, Alanya, Ürgüp, Göreme, Kapadokya, Adıyaman ve Nemrut da çekeceğim.

Ülkemizin görselleri birbirinden değerli dünya starı oyuncularla sinemaya taşınacak. Dünya geneli en az elli ülkede aynı anda gösterime girecek” dedi.
 
Son düzenleme:

Reklam Alanı

Makale Hakkında

Makale yayımlama esnasında link dışında, isim, adres ve telefon numarası gibi kişisel iletişim bilgileri paylaşmak kesinlikle yasaktır. Lütfen kurallara uyunuz.

Banner

Forum istatistikleri

Konular
283
Mesajlar
297
Kullanıcılar
66
Son üye
Medyadia
Üst