Ücretsiz firma reklamı nasıl yapılır?

Admin

Buraya Bakınız
Yönetici
Ücretsiz firma reklamı nasıl yapılır? konusu forumda! Hızlı tüketim ürünleri satışı yapan ve hizmet sektöründe bulunan firmaların; ihtiyacı olduğu-alanlardan birisi olarak bilinen bu alanda detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu konuyla ilgili sorunlarınıza kalıcı çözümler üretmek için buradayız...

Buraya bakınız forumu takip edin. Firma reklamı konusunda; Verim alabileceğiniz reklam yöntemlerini sizlerle paylaşarak web sitenize daha fazla ziyaretçi çekmenize yardımcı olacaktır. Böylece sektörel alanda firmanızın ürün ve hizmetlerini daha çok müşteri kitlesine ulaştırabilirsiniz.

Dijital reklam seçenekleri firmanız için uygundur.

Firma reklamı nerelerde yapılır?

Firma reklamı yapabileceğiniz en uygun ortamlar genelde firma rehberleridir. Firma rehberi derken sıradan basit hazırlanmış derinliği olmayan rehberlere boşa kayıt olmayın size yarar sağlayacağına zarar verir. Normalde firma rehberleri kategorilere ayrılmış dizin halinde firma kayıtlarıdır, buralar aslında firmalara ait reklam ve tanıtım sayfalarıdır.

Bu tanıtım sayfalarının kusursuz hazırlanması arama motorlarında görünürlüğünüzü artırır. Örneğin; Yahoo, bing, yandex ve google aramalarında bulunmanız çok önemlidir.

Bu arama motorlarında yapılan sorgulamalarda tekil yada çoğul anlamda bulunamıyorsanız kaydınızın bir anlamı kalmamıştır. Her açılan firma tanıtım yani reklam sayfası sorgulamalarda görünecek diye bir kesinlik yoktur. Reklam sayfanız firmanızın ürün ve hizmet şekline göre dizayn edilmesi zorunludur. Aksi halde sizi arayan hiç bir müşteriniz sizi bulamayacaktır.

Bu sebeple bulanabileceğiniz yerleri tercih ediniz.

Kendi hazırladığınız firma reklamı konusunda yüzlerce hata yapılıyor.

Öncelikle reklam sayfanızı neden açıyorsunuz? Tabiki müşterilere ulaşmak için değil mi?

Peki bu durumda müşterilerinizin ürün hizmet ve firmanıza ulaşması için siz neler hazırlıyorsunuz?
Burada cevabı bize verelim hiç bir şey!

Dijital reklam sayfasında en can alıcı nokta firmayı tanıtıcı açıklama yazısıdır.

Hiç bir firmanın rehberlere kayıt olurken özenle makale hazırladığına hiç rastlamadık. Burada yapılan yanlış kopyala yapıştırla iki satırdan oluşan bir yazı, öyle değil mi? İşte büyük hata burada başlıyor. Korkmayın yazın eğer yazamıyorsanız bir bilene yazdırın.

Firma reklamınız için mutlaka ön hazırlık yapınız

Hazırlık konusunda yapmanız gereken; Doğal dağa önce internette kullanılmayan profesyonel tanıtıcı bir makale ve en az üç yüz elli kelime olmalıdır. İkinci aşamada firma adı, adres ve iletişim bilgileri gerekir. Üçüncü aşamada ise kullanılacak resim mutlaka doğal ve opitimize edilmiş olması gerekir.

Bu aşamalar ürün ve hizmetlerinizin arama motorları gözünde değer kazanmasını sağlayacaktır.

Firma Rehberi» Sektörel Online
 
Son düzenleme:

Reklam Alanı

Makale Hakkında

Makale yayımlama esnasında link dışında, isim, adres ve telefon numarası gibi kişisel iletişim bilgileri paylaşmak kesinlikle yasaktır. Lütfen kurallara uyunuz.

Banner

Forum istatistikleri

Konular
281
Mesajlar
295
Kullanıcılar
65
Son üye
manba
Üst