Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Türk Mühendisliğinin Başarısı

P

Porsuk53

Guest
Dökülen Saçlarınız Kaderiniz Değildir sloganıyla, 2018 yılında satışa çıkan Fitcare Saç Bakım Losyonu; %100 Türk Malı olup, Türk Mühendislerinin gurur veren başarısıdır. Güzel ülkemizin ve coğrafyamızın bize sunduğu bitkilerin mucizesidir. 2011 yılında başlayan, TÜBİTAK Teknoloji Geliştirme Bölgesi (MARTEK) Marmara Teknokent'te yapılan AR-GE çalışması ile geliştirilen bir üründür.

Fitcare Saç Bakım Losyonu


FİTCARE LOSYON içeriğinde; AA formülasyonu, 49 çeşit uçucu yağ ve özel aktiflerin yanı sıra; saç ve baş derisi üzerinde son derece olumlu etkilere sahip bir çok bitkisel ekstralar, vitaminler ve mineraller vardır.

Fitcare Losyon, Saç ve baş derisinin besin ihtiyacını karşılar. Çevresel etkilerine karşı, saç köklerini korur ve besler. Saçın, nem kaybını önler. Saç üretiminden sorumlu hücreleri uyarır, onları besler ve yeni saç oluşumunu artırmaya yardımcı olur. Saç köklerinin beslenmesini, korunmasını ve arındırılmasını amaçlayan bitkisel ekstralar; suda çözülebilen 49 adet bitkisel yağlar, vitaminler ve AA formülü içeren özel bir bitkisel komplekstir. Saç derisini, canlandırır ve cildi yatıştırır. Saç elektriklenmesini engeller. Bayan ve erkeklerde saç dökülmesini durdurur. Yeniden saç oluşumunu hızlandırır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst