Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sıvı Dolum Makinası

resthit

Yeni Üye
Katılım
22 Ağustos 2019
Mesajlar
13
Tepkime puanı
2
Puanları
3
Konum
Turkey
Şişe ve kavanoz doldurmak için kullanılmakta olan sıvı dolum makinası, ürünlerinizin ambalaj boyutlarına göre ayarlanabilmekte aynı zamanda ambalaj ağız kısımlarına göre kontrol edilebilmektedir. PLC ekran özellikleri sayesinde bütün istasyonun kontrol edilmesini sağlayabileceğiniz makineler, dökme ve köpürtme yapmadan işlemi kısa zamanda tamamlayacaktır. Saatte minimum 1000 ve maksimum 10000 doldurma işlemi yapabilecek makinalarımız yüksek performans sergileyecektir.

Otomatik Sıvı Dolum Makinası

Ambalaj ve kap ölçülerine göre ayarlanabilir şekilde dizayn edilmiş olan otomatik sıvı dolum makinası, özel ambalaj tanıma sensörleri sayesinde farklı çeşitlerdeki ürünlerin kaplara aktarılmasını sağlayacaktır. Şişe, kavanoz ve bidonların doldurulmasını sağlayacak bütün teknik özelliklere sahip olan makinalar, CIP temizleme sistemlerine de sahiptir.
  • Otomatik yıkama özelliğiyle hijyen standartlarına uygun üretim yapar.
  • Damlama, köpürme ve sızdırma durumlarına karşı hassas sensör özelliği bulunmaktadır.
  • 7 renk dokunmatik PLC ekranla, ayarlama ve kontrol sağlanabilir.
  • Birden çok farklı ürün dolumu yapabilmektedir.
  • Sevro motor özelliğine sahiptir.
  • Ambalaj sabitleme ve düzeltme özellikleri bulunan profesyonel bir dolum makinasıdır.
Akışmetreli Dolum Makinası

Konveyör giriş ve çıkışında algılayıcı sensör özellikleri bulunan akışmetreli dolum makinası, hızlı ve kesintisiz bir şekilde dolum yapabilmektedir. Ambalaj sabitleme, ürün doldurma pompa hızı ve nozul hareket ölçüleri oldukça sistematik olan makine, profesyonel bir üretim imkanı vermektedir. Otomatik yıkama ve ürün dökülmelerinde havuzda toplama özelliği ile tasarruflu bir üretim sağlayacaktır.

Web: https://www.harmakina.com/
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst