Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Otomobil Kontrol Ünitesi Programlama

Forum Yöneticisi

İş Geliştirme Uygulamaları
Yönetici
Katılım
6 Haziran 2019
Mesajlar
1,401
Tepkime puanı
121
Puanları
63
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.burayabakiniz.com
Nitro Mekatronik, 10 yıldan fazla deneyime sahip bir arıza bulucudur; Ecu, anahtar ve hava yastığı programlama cihazları satmaktadır. Ayrıca bu cihazlar için teknik destek ve servis hizmeti vermektedir. Ağır vasıta, binek araç, traktör ve iş makinesi gibi araçlarda arıza tespit cihazlarının program ve belgelerini kullanarak; Elektronik beyin onarımı ve anahtar programlama kursları ile elektronikten anlayan bir nesil yetiştirmeye devam etmek.

Oto Elektroniği Dersinin Amacı Nedir?​

Oto kontrol ünitesi ve anahtar programlama kursunda kazanılan yetkinlikler nelerdir? Oto elektroniği beyin onarım kursunu tamamlayan kursiyerler, oto elektroniği, oto beyin ve oto anahtar ile ilgili temel bilgi ve becerilere sahip olacaklardır. Meslekte ortaya çıkabilecek temel elektronik hataları ortadan kaldırabilecektir. Elektronikle ilgili, kendi hızında öğrenme becerisine sahip olacaktır.

Oto elektroniği, beyin onarımının öğretim yöntemleri nelerdir? Bu kursta genel, teorik ve pratik eğitim verilmektedir. Elektronik anahtar programlama, ders katılım kriterleri nelerdir? En az 18 yaşında, mesleğin gerektirdiği işleri yapabilecek durumda, fiziki ve fiziki özelliklere sahip olmak gerekir.
 
Son düzenleme:
Üst