Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mağaza Reklamı Nasıl Olmalı?

Forum Yöneticisi

İş Geliştirme Uygulamaları
Yönetici
Katılım
6 Haziran 2019
Mesajlar
1,401
Tepkime puanı
121
Puanları
63
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.burayabakiniz.com
Magaza reklami


Mağazanızın ayrıntılı bir açıklamasını yapın. Günümüzde toplumun alışveriş ihtiyacını karşılayan küçük ya da büyük mağazalar yeni reklam kayıtları oluşturabilmektedir. Bölgenizde bir reklam girişine sahip olmak, öne çıkmak veya dikkat çekmek için çok önemlidir.

Hangi Mağazalar Reklam Oluşturabilir?​

Giyim mağazası, hazır giyim, giyim ve tekstil sanayi ürünleri satan her işletme, butik veya mağazalar ücretsiz reklam sayfasına sahip olabilir. Giyim mağazası, Türkiye'de en çok talep edilen mağaza türlerinden biridir. Alışveriş merkezleri, küçük alışveriş merkezleri her köyde ve kasabada yaygındır. Pahalı veya tasarımcı kıyafetleri satan küçük bir mağazaya butik de denir. Okul üniforması veya açık hava sporları gibi dar bir pazar için kıyafet satan bir mağazaya "teçhizatçı" denilebilir.

Küçük Alışveriş Yerleri​

Küçük alışveriş merkezi, küçük ve açık hava alışveriş merkezidir. Küçük alışveriş merkezi tipik bir birim olarak geliştirilmiştir ve önünde büyük bir park yeri vardır. Küçük alışveriş merkezi, bakkallar, kuaförler, kuru temizlemeciler, self servis çamaşırhaneler, küçük restoranlar, marketler, tuhafiyeler, kitapçılar, oyuncaklar, giyim, yapı marketler, mücevher, evcil hayvan ve tüketici elektroniği mağazaları içerebilir. Not: Türkiye'de tüm dükkanlar ve işletmeler forum tarafından desteklenmektedir.
 
Adres
Bağdat Caddesi, Kadıköy/İstanbul
Telefon
0 850 304 4 033
Mobil
0 850 304 4 033
Website
https://www.burayabakiniz.net/
Son düzenleme:
Üst