Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kurumsal Filo Araç Kiralama

resthit

Yeni Üye
Katılım
22 Ağustos 2019
Mesajlar
13
Tepkime puanı
2
Puanları
3
Konum
Turkey
Yurt dışında çok yaygın bir şekilde kullanılan ülkemiz için yeni yeni kurumsal bir hizmet olarak bakılmaya başlanan araç kiralama hizmetinde 2015 yılından bu yana profesyonel hizmet sunumlarımızı gerçekleştiriyoruz. Filo araç kiralama konusunda, sorunsuz hizmet almanızı sağlayacak alt yapımız sayesinde, dilediğiniz sayıda aracı istenen süre boyunca, kiralama şansına sahip olursunuz.

Hakkımızda

Öncelikle merak ettiğiniz bizim kim olduğumuz. 2008 yılından bu yana hizmet sektörü içinde olan bir firmayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlarken kalite ve güvenden ödün vermemek.

Güçlü bir alt yapıya sahip olarak günümüz teknolojilerini en iyi şekilde kullanmak ve hızlı işlem ağına sahip olmak. 2015 yılında otomotiv sektörüne de giriş yaptığımız hizmet ağımızda önceliklerimiz değişmeden yolumuz devam ediyoruz. 2020 yılında devlet ihalelerine girmeye başlayarak, müşteri portföyümüzü artırmayı başardık. %30 bir artışla, aynı kalite ile güven vermeye devam ediyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler

Bizden hizmet alan müşteri portföyümüz genellikle kurumsal şirketlerden oluşmakta. Alt yapı çalışmalarına devam ettiğimiz süre boyunca bireyler kiralama hizmetlerine de ağırlık vermekteyiz.
Kiralama hizmeti alımlarında kurumların ön plana çıkma nedeni uzun vadeli kiralama işlemi yapıyor olmaları. Şirketlerin, birden fazla araca ihtiyaçları olabilmektedir.

Bu araçların temin edilmesi, bakımlarının yapılması düşünüldüğünde şirketler için ciddi maliyetler anlamına gelmektedir. Filo araç kiralama hizmeti, tam da burada devreye girmektedir. Uzun zamandır kurumlar, bu hizmetin daha az maliyetli ve daha konforlu olduğunu fark ettiler. Böylelikle, hizmet alımları başladı.

Hizmet Kalitemiz

Tartışmamız öncelik verdiğimiz kriterlerden biridir. Özellikle araç kiralama hizmetinde öncelik güvenli sürüş olmalı. Ne kadar ciddi bir, iş yaptığımızın farkındayız. Bu bilinçle sizin ve çalışanlarınızın güvenliğini ön planda tutmak amacıyla, 2088 yılından beri içinde bulunduğumuz bilişim ve teknoloji hizmetlerimizi kiralama hizmetiyle birleştiriyoruz. Dijital platformda araç kiralama hizmeti satın almaktasınız.

Kiralanan araçların düzenli bakımları yapılmakta sizlere teslime dilmeden önce son kontrolleri tarafımızca gerçeklemektedir. Dijital takip sistemi sayesinde her türlü konuda bilgilendirilmektesiniz. Kurumsal araç kiralama hizmetlerinde araç bakım, onarım ve servis hizmeti konusunda ada düzenli bilgilendirmeler tarafımızca gerçekleşmektedir.

Bize Nasıl Ulaşırsınız

Kurumsal araç kiralama hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve araçları görmek istemeniz halinde ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Ofise gelme şansınız oluşmaması halinde bize mail adresi üzerinden ya da telefon numaralarımızdan da ulaşma şansınız bulunmakta. Sosyal medya hesapları üzerinden bizi takip edebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Araçları kiralayabiliriz?

Araç kiralama taleplerinizde bizler bir sınırlama yapmıyoruz. Sizler web sayfamızda yer alan araçlardan dilediğinizi kiralama talebinde bulunabiliyorsunuz. Dilerseniz binek araç, dilerseniz arazi aracı bizim için sorun olacak talepler değil. Minibüs ve otobüs kiralama taleplerinizi de dilediğiniz şartlarda yerine getiriyoruz. İstediğiniz model ve renkte araç seçme hakkına sahipsizin. Bu konuda özgür olmanızı güçlü alt yapımız sayesinde saplıyoruz böylece farkımızı ortaya koymuş oluyoruz. Dilerseniz kiralama hizmetleri için şoförlü olarak araç kiralama hizmeti de satın alabilirisiniz.

Hizmet Bedelleri

Alacağınız hizmet kalitesinin, en üst düzeyde olacağını söylemeliyiz. Bizler bu konuda, her daim daha fazla çalışma içerisindeyiz. Her zaman, bir adım öne çıkma yolunda alt yapı çalışmalarımızı iyileştirme ile daha iyi hizmet sunma yolunda geliştirmeye devam ediyoruz. Sizlere, kaliteli ve güvenli hizmet ulaştırma yolunda, uygun fiyat politikasını takip ediyoruz. Belirli dönemlerde düzenlediğimiz, özel kampanyalar sayesinde, avantajlı hizmetlerden faydalanma şansı buluyorsunuz.

Web Site: https://www.bgrfilo.com/
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst