Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kolay Tatlı Tarifleri Sitesi

P

Porsuk53

Guest
Kolay tatlı tarifleri sitesi; Tatlı çeşitleri, şeker ve benzeri türevdeki ürünler ile hazırlanan meyvelerin veya yiyeceklerin uygun şekilde sunulması olarak tanımlanabilir. Yemek sunumu ardından tatlıların yanı sıra, yemek arasında sunulan ara sıcak yemekler yerine daha hafif ve tatlı türü olarak sufleler de vardır.

En temel tatlı türleri tabi ki doğal yoldan elde edilen pekmez, taze meyve, tatlı sebzeler ve kuru meyve yada tüm bunlar ile hazırlananlardır. Sadece geleneksel tatlı tarifleri değil, farklı yörelerin mutfaklarının vazgeçilmezi pek çok tatlı türlerini de sitemizde kolayca bulabilirsiniz.

Hangi tarif çeşitlerinden mi bahsediyoruz?

Örneğin; pelteler, pudingler, çörekler, limonlu, kremalı turtalar, jöleler ve tartlar, beze, marmelatlar, mozaik pasta, şekerleme, tatlı kremaları, kestane şekeri, profiterol, truff ve çikolatalı tatlılar, gatolar, karamel, cheesecake ve tiramisu, krokan, dondurmalı pasta ve rokokolar, parfe ve krem mousse çeşitleri, kakaolu kek, havuçlu, üzümlü, meyveli, fındıklı, bademli kekler, nugatlar ve çeşitli tatlı soslar, pişmaniye ve her türlü helva, reçeller, mereng, her türlü sütlü, meyveli dondurma bunlardan sadece bazıları. Sizlerde tüm bu tatlı çeşitlerini ve daha fazlasının tarifini sitemizden kolayca bulabilirsiniz.

Geleneksel Türk Mutfağımızda kolay tatlılar, sütlü ve hamur işi gibi birden çok başlık altında toplanır. Tabi ki; bayramların vazgeçilmesi ve bayram tatlılarının en akılda olanı baklavadır.

Baklava tarifi özellikle Ramazan aylarında çokça tercih edilir. Bunun yanı sıra en çok tercih edilen diğer tatlı türü ise güllaç tatlısıdır. Sizlerde baklava ve güllaç tatlısı tarifi başta olmak üzere kalburabastı, tulumba ve lokma tatlılısı, keşkül kazandibi, kadayıf, aşure, sütlaç, tavuk göğsü, gibi yöresel lezzetler, tüm davetlerde sunulan tatlı ikramları ve hatta gün içinde hangi tatlıyı yapsam diyeceğiniz tüm tarifler olmak üzere birbirinden özel en lezzetli tatlı tarifleri için kolaytatli.com sitesine gelebilirsiniz.

Ayrıca vakti olmayan ve daha hızlı tatlı tarifleri yapmak isteyenler içinde sitemizde birbirinden farklı kategorilerde onlarca tarif sizleri beklemektedir.

Web: https://kolaytatli.com/
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst