İstanbul Giviu İş Elbiseleri

#1
Giviu ürünlerinden birini iş kıyafetleriniz arasına ekleyin ve gün boyunca çalışanlarınızın rahat etmesini sağlayın. Her iş koluna uygun üretimi yapan marka ile önce kalite ve rahatlığı deneyin. En zor koşullara dayanıklı ürünlerinde %100 kalite sunuyor. Aşırı aşınmaya maruz kalınan sektörler için tasarlanan iş elbiseleri, süper rahat, %100 ateşe dayanıklı pamuktan üretilmiştir.

İstanbul Giviu İş Elbiseleri

Klasik detaylar, her zaman verimli çalışılmasını sağlar. Ek işlevsellik için telefonunuzu veya küçük aletlerinizi iş elbisesinde bulunan işlevsel ceplerde saklayabilirsiniz. Pratik, fonksiyonel ve rahat kıyafetler mi arıyorsunuz? O zaman Giviu ile doğru yerdesiniz.

İş kıyafetleri sıkıcı ya da kasvetli olmak zorunda değildir. Aynı zamanda şık ve rahat olmalıdır. Aynı zamanda kişiye özel tasarlanmalıdır. Giviu'da baskı nakış özelliği ile en kaliteli şekilde firmanızın logosunu iş elbiselerinize ekliyoruz.

Web: https://www.giviu.com.tr/is-elbiseleri
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Reklam Alanı

Makale Paylaşım

Forum makalesi eklentilerine link dışında isim adres telefon numarası kişisel iletişim bilgileri paylaşmak kesinlikle yasaktır.

Banner

Forum istatistikleri

Konular
262
Mesajlar
276
Kullanıcılar
63
Son üye
emirasaf
Üst