Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Irmana Lojistik Karayolu Taşımacılığı

Forum Yöneticisi

İş Geliştirme Uygulamaları
Yönetici
Katılım
6 Haziran 2019
Mesajlar
1,401
Tepkime puanı
121
Puanları
63
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.burayabakiniz.com
IRMANA Lojistik başta İtalya olmak üzere parsiyel ve komple taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, ithalat ve ihracatta taşıma yaptığı ülkelere karşılıklı olarak-standart ölçülerin dışında gabari dışı taşıma hizmeti sunmaktadır. Taşımasını organize ettiği ülkenin tüm noktalarına ulaşım sağlamaktadır. Irmana lojistik kendini sürekli geliştirip dinamik kadrosu ile siz değerli müşteri ve müşteri adaylarına hizmet vermektedir.

Genç ve dinamik kadrosuyla

Yetki sertifikaları, güvenilir hizmet ve taşımasını yaptığı ülkenin kanunlarındaki güncellemeleri takip eden işinde uzman kadrosuyla İtalya – Türkiye taşımacılığında uygun fiyatlar. Titizlikle seçilmiş şoför kadrosu, partner ve tedarikçileri ile birlikte ana hattı İtalya olmak üzere Tüm Avrupaya ve taşımasını organize ettiği ülkenin her yerine ulaşım garantisi sunmaktadır. İlke ve prensibe dayalı geliştirilen iş anlayışımızın sürdürülebilir olmasını sağlama yönünde tüm müşterilere odaklanmayı ve sürekli gelişmeyi esas almaktadır.

Irmana lojistik Standart taşıma yöntemleri

Irmana lojistik taşıması mümkün olmayan yüklerinizde çözüm sunmak için yanınızdadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde İtalya – Türkiye Ağır nakliyat taşımacılığında hacimli yüklerinizin lojistik operasyonunda size ekonomik fiyatlar sunarak, hem bütçenizin hem yükünüzün güvenliğini sağlıyor.

İtalya Parsiyel Taşımacılık

Geniş acente ağı sayesinde İtalya’nın bütün bölgelerinde bulunan depolarda toplattığımız yükleri; her hafta sonu düzenli olarak çıkış yapan özmal araçlarımızla size ulaştırıyoruz. Ayrıca, Türkiye’den italya’ya parsiyel ihracatlarınızda İtalya’nın her bölgesindeki müşterinize ulaşım garantisi veriyoruz. Yeni hizmet ve kampanyalardan haberdar olabilmeniz için bizi takip edin.
 
Son düzenleme:
Üst