Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gerçek Haber Kaynağı

Forum Yöneticisi

İş Geliştirme Uygulamaları
Yönetici
Katılım
6 Haziran 2019
Mesajlar
1,401
Tepkime puanı
121
Puanları
63
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.burayabakiniz.com
Gündem haberleri tarafsız ve doğru bir şekilde okuyucuyla buluşuyor. Gerçek verilere dayalı tarafsız habercilik ilkesi doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedirler. Sosyal medya gazetesi rolünü üstlenen site, toplumu ilgilendiren tüm konuları okuyucularına özgürce yansıtmaktadır. Geniş bir yayın olanakları yelpazesi ile dünyadan öğrenmek istedikleriniz için farklı kategoriler vardır. Siteye giriş yaptıktan sonra dünya, ekonomi, sağlık, siyaset, bilim ve teknoloji, kültür ve sanat ile ilgili haberleri göreceksiniz.

Doğru Haberler​

Özgür gazetecilik sistemi ile gündeme gelenleri topluma yansıtırken topluma karşı sorumluluklarını ve gazetecilik ilkelerini göz önünde bulundurur. Dil, din, ırk, cinsiyet ve mezhep farkı gözetmeksizin toplumdaki farklılıklara saygı duyar. Site, gündemdeki haberlerin çarpıtılmadan doğru bir şekilde yansıtılması gerektiğini savunuyor. Gazetecilik etiğinden taviz vermeden basın özgürlüğünü sonuna kadar savunur. Sitede yayınlanan bilgiler gündem konularını içermektedir.

Ülkeden ve dünyadan son dakika haberleri​

İçerik kategorisinde dünyadan ve ülkeden son dakika haberlerine ulaşabilirsiniz. Tarafsız ve doğru haberleri yansıtan ve gündeme dair güncel bilgileri içeren site, gerekli önem ve özeni göstererek okuyucularına anlık haberler sunmayı amaçlamaktadır. Sitede konu başlıkları ile ilgili en güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilginizi çeken bilgilerle bildirim seçeneğindeki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konuyla ilgili olarak site yetkililerinin size ulaşmasına yardımcı olacaktır.
 
Son düzenleme:
Üst