Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Garantili Beyaz Eşya Teknik Servis

Forum Yöneticisi

İş Geliştirme Uygulamaları
Yönetici
Katılım
6 Haziran 2019
Mesajlar
1,401
Tepkime puanı
121
Puanları
63
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.burayabakiniz.com
Arçelik marka kombi, ankastre, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima; Arçelik markalı televizyon, küçük ev aletleri gibi ürünlerinizdeki tüm sorunların giderilmesine ve eksik parçalarınızın giderilmesine hizmet eder. Arçelik marka ürünlerinizde yaşadığınız problemler için tercih edebileceğiniz hizmet, siz değerli müşterilerimize en iyi ve çözüm odaklı teklifleri sunmaktadır. 7/24 destek sağlayan Arçelik servisi, nerede olursanız olun anında hizmet verir.

Arçelik ve Beko Servis Garantili Hizmet Vermektedir​

Sizlere garantili hizmet veren Beko servis, Beko markalı beyaz eşya ürünleri için en sağlam çözümü sunacaktır. Deneyimli ve uzman kadrosu ile Beko markalı ürünler, buzdolabı, klima, ankastre, fırın vb. tüm ürünlerde gerekli müdahale sağlanacak ve çözüme ulaşılacaktır. Beko servis yetkilileri yeterli bilgi birikimine sahip kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bosch Marka Servisi​

Müşterilerini mutlu edecek çözümler sunan Bosch servisi, sektörde büyük adımlar atarak siz değerli müşterilerimize yenilikçi ve son teknoloji çözümler sunmaktadır. Servis teknisyenleri, Bosch markalı ürünler için eğitimli ve yeterli donanıma sahiptir. Bosch servisine ödeme yapmak istediğiniz yöntemi seçebilirsiniz. Ödeme kolaylığı sunan Bosch servisi, havale, nakit ve pos cihazları ile hizmet vermektedir. Bosch, Beko, Arçelik yedek parça ve destek hizmetleri için doğru yerdesiniz. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Web Site:
 
Site Adı
Garanti Servisi
Website
https://www.garantiservisim.com/
Son düzenleme:
Üst