Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Endüstriyel otomatik kapı sistemleri

İstanbul'da

Yeni Üye
Katılım
27 Haziran 2019
Mesajlar
3
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Konum
İstanbul
Yenilikçi çözümler üretmek ve kurumsal yönetim anlayışını en üst düzeye taşımak adına geniş kapsamlı bir yapılanma projesidir. Alanında uzman yeni bir ekip ve yerli üretim destekli alt kuruluşumuz ile güçlerimizi birleştirerek hizmet vermeye devam etmekteyiz. Endüstriyel yapılar için ısı kayıplarını ve toz geçirgenliğini en aza indiren ürünlerdir. Yüksek hızda açma ve kapama özelliği sayesinde yapı içerisindeki kayıp zamanı ortadan kaldırır.

Yoğun trafiği olan bina girişlerinde güvenli ve kullanıcı dostu olmaları çözümler. Otomatik kapı sistemleri yüksek verimli performans ile tasarlanmış akıllı ve entegre çözümler sunar.

Otomatik Kapı Sistemleri

Endüstriyel mekânlarda özelikle yoğun trafik yaşanmayan mahallerde güvenlik ön planlı kapı sistemleridir. Konut ve villa uygulamalarında çevre düzenlemesi ve mimariye ferforje uygulamaları ile mükemmel uyum sağlar. Ev ve iş yeriniz ile uyumun yanı sıra her ortamda güven, ısı tasarrufu ve ışık yalıtımı konusunda azami sızdırmazlık sağlar. Uzaktan kumandalı ve manuel kullanılabilen sistemler, pencere ve garajlar için konforlu bir kullanım sunar.

Çok amaçlı tavana açılır paletli kapılar çelik veya alüminyumdan imal edilmiştir.

İç hacmi daraltmaz, ferah ve güvenlidir. Emniyet sistemi, manuel sistem ve sızdırmazlık özelliklerine sahiptir. Yüksek açma/kapama gerektiren yerlerde uygun çözümdür.

Tek ve çift kanat kapı uygulamalarında problemsiz en uygun çözümdür. Proje tasarım şekline göre 90° üzeri açılma imkanı da sağlamaktadır. Kompakt ve modern tasarımı ile sisteme çağdaş estetik bir görünüm kazandırır. Mafsal kollu tasarım modelleri, büyük ağır kapıların yer sorunu olmaksızın her açıda rahatlıkla çalışmasına imkan verir. Otomatik Kapı Sistemleri - İstanbul
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst