Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Denenmiş yemek tarifleri

P

Porsuk53

Guest
Yaşadığımız dünyada ölmeyecek sektörlerden bir tanesi tahmin edersiniz ki gıda sektörüdür. Günümüzde fabrikasyon ürünlerin tüketilmesi dünyanın sorunu olan obeziteyi arttırmaktadır. Diyet yemekleri altında birçok seçenek sunulsa da da insanlık olarak hazır yemeklere alışmış durumdayız.

Sağlıklı olanı tartışmasız ev yemekleri diyebiliriz.Yemek yemek insanoğlunun en temel ihtiyaçlarındandır. Her gün aynı şeyi yemek tabi ki çoğumuzu bunaltır ve o yüzden hazır yemek tüketimine yöneliyoruz. Aslında yemek ve tarifleri olarak birçok yemek tarifi ile yolunuzu aydınlatır ve soframıza çeşitlilik getirebiliriz. Dünya yemekleri , ramazan yemekleri, poğaça tarifleri, tatlı tarifleri insanların sık tercih ettikleri tariflerden ismi az duyulan yemeklere kadar hepsi yemek ve tarifleri web sitemizde bulabilirsiniz.

Yemek ve Tarifleri

Yemek yapmak bir sanat işidir diyebiliriz. Tabi en önemlisi her işte olduğu gibi yemek yapmak da sevgi ve sabır gerektirir. Her zaman Karaköy'e gidip Bağlantı Kaldırıldı yiyemezsiniz. Veya Kanlıca yoğurdu . Ortaköy kumpiri . Kayseri mantısı, Bağlantı Kaldırıldı , orjinal triliçe veya tavuklu pilav. Ayrıca bunları evinizde yapma şansınız var. Websitemizde, yeteneği olan olmayan herkesin muhakkak yapabileceği, duyunca bu da bir şey mi ben de yaparım diyeceği türden olan kolay yemek tarifleri bulabilirsiniz.

Mesela Osmanlı Usulü İşkembe Çorbası

Tam bir vitamin deposu ve bağışıklı sistemini kuvvetlendiren yemekler arasında yer almaktadır. Evde ekmek yapımı , pastane usulü poğaça , sebze yemekleri , tuzlu kurabiye tarifleri , çorba tarifleri , çocuklar için atıştırmalıklar ve birçok yemek tarifi.

Size sunmuş olduğumuz tariflerin yanında kaç kalori, baktığınız yemek tarifi kaç kalori bakabilirsiniz . Site site kalori değerlerini aramanıza gerek yok. Çünkü web sitemizde kaç kalori görebilirsiniz.

Tabi ki yetenekli aşçılarımız da mevcuttur.

Onlar içinde sitemizde bulunan tarif gönder kısmından yemek tarifi paylaşımı yapmaları için bir seçenek sunulmuştur. Dilerseniz sitemize üye olup ya da facebook butonu üzerinden giriş yapıp son tariflerimizden haberdar olabilirsiniz. Yemek tariflerini defterinize ekleyip sonrasında daha kolay bulabilirsiniz.

Bütün sosyal medya seçenekleri üzerinde bizi takip edebilir ve tüm Bağlantı Kaldırıldı ulaşabilirsiniz. Sitemizde ki bütün yemek tarifleri denenmiş tariflerdir.

Hiç bir tarif denemeden ya da kontrol etmeden yayına koymuyoruz.

Ramazan tarifleri ile başlayalım ozaman.

Web: Bağlantı Kaldırıldı
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst