Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Batıkent Halı Yıkama

P

Porsuk53

Guest
Günümüzde ev ve ofislerde en çok kullanılan halı sürekli kir ve tozu içinde biriktirir. Halıların düzenli olarak yıkama işleminden geçmesi gerekir. Temiz olmayan halı insan sağlığını tehlikeye atar. Halıların detaylı temizlik sonrasında yeni gibi olacağından emin olun. Halı yıkama işlemi en iyi personel tarafından yapıldığında üzerinde bulunan tüm bakteri ve mikroplar arınarak temiz hale gelir.

Demetevler ve Batıkent Halı Yıkama

Temizliğin başında halı yıkama gelir ve temizliği epey zordur. Temizlik hizmeti sunan Batıkent firmasını tercih ederek en iyi temizlik hizmetini alabilirsiniz. Doğal halı yıkama temizlikte her zaman doğal bitkisel temizlik ürün kullanarak halı yıkamanın en iyisini size sunar. Mis gibi kokan halı ile misafirleri etkileyin.

Şentepe halı yıkama

Halılar, özveri ile yıkanmalı ve iyi bir temizlenme işleminden geçmelidir. Ev ya da iş yerinizde kendi imkanınız ile yapacağınız halı yıkama işi her zaman iyi sonuç vermeyebilir. Halı içinde toz ve bakteri kalabilir. Bu temizleme yapılırken mutlaka son teknoloji araç kullanılmalıdır. En iyi hizmet alabileceğiniz Şentepe halı yıkama'da her zaman son model makineler kullanılır. Ayrıca, bu işler en uygun fiyat ile müşteriye sunulur.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst