Ankara Antlaşması Vize Uzatma Başvurusu

resthit

New member
Ankara antlaşması vize uzatma başvurusu vize alındıktan 1 sonra yapılan başvurudur. Ankara antlaşması vize uzatma başvurusu ile İngiltere’de 5 yıl daha kalma hakkı elde edilir.

Ankara Antlaşması Vize Başvurusu

Ankara antlaşması vize başvurusu İngiltere’de bir işte aktif olarak çalışmak ve iş kurmak için oturum izni alınan vize başvurusudur. Başvuru yapabilmek için iş fikirleri ve bu iş fikirlerini hayata geçirecek meslek eğitimleri alınmış olması şarttır. Vize başvurusu ile İngiltere’de 1 yıl oturum izni alınabilir.

Vize Uzatma Başvurusu Ne Zaman Yapılır?

Vize dahilinde İngiltere’de 1 yıl oturum izni alınır. Bu süre bitiminde vize uzatma başvuru işlemleri yapılabilir. 1 yıl sonunda yapılacak olan uzatma başvurusu ile 3 yıllık oturum izni alınabilir. Daha sonra Süresiz Oturum izni alınabilir. Süresiz oturum izni toplam 4 yılında sonunda alınabilir. İngiltere Vatandaşlığı başvuruları ise 5 yılın sonunda yapılabilir. Türk Vatandaşlığından çıkmadan alınan İngiltere Vatandaşlığı ile İngiltere’de yaşamaya devam edilebilir.

Ankara Antlaşması Vize Başvurusu Şartları

  • Türk vatandaşı olmak
  • İş fikirleri ve bu fikirleri hayata geçirmeyi kanıtlayan evraklar sunmak
  • Yeterli maddi güce sahip olmak
  • İngiltere’de yaşamak ve iş yapabilmek için yeterli İngilizce bilmek
  • Yapılacak olan iş ile ilgili mesleki eğitim almış olmak
  • İngiltere’de yaşayabilmek için yeterli maddi gücün olduğuna dair kanıtlı evraklar sunmak
Web: http://ankaraanlasmasi.co/
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Reklam Alanı

Makale Hakkında

Makale yayımlama esnasında link dışında, isim, adres ve telefon numarası gibi kişisel iletişim bilgileri paylaşmak kesinlikle yasaktır. Lütfen kurallara uyunuz.

Banner

Forum istatistikleri

Konular
283
Mesajlar
297
Kullanıcılar
66
Son üye
Medyadia
Üst