Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

23 Yıldır İlk Günkü Heyecanla Area Mobilya

Derecelendirme
5.00 yıldız

07pixel

Yeni Üye
Alan Mobilya adıyla 1999 yılında sektöre adım atan Area, mobilyanın başkenti İnegöl’de kurulmuştur. Konfor, kalite ve özgünlük arayışından daha ileri gelen tutkusuyla misafirlerine lüks bir deneyim yaşatmayı amaçlayan Area; değişen dekorasyon trendlerini de göz önünde bulundurarak her yeni günde aynı inanç ve kararlılıkla yaşam alanlarına güçlü konseptler katmaktadır. Yatak odası, yemek odası, duvar üniteleri, koltuk takımlarıyla birlikte tüm yaşam alanlarının enerjisine uygun sehpa ve aksesuar tasarımlarını, 23 yıldır tüm dünyanın beğenisine sunmaktadır. Güven, kalite ve estetiği belirleyici unsur olarak kurum kültürüne entegre eden Area; gelişmiş teknolojileri ve güncel trendleri harmanladığı üretim felsefesiyle birlikte dünya markası olma yolundaki emin adımlarını, kararlılıkla atamaktadır. Area’nın felsefesi kendi iç dinamiklerinde tutarlı bir organizasyon içermektedir. Doğru çaba, doğru hedef ve doğru inanç üzerine inşa edilmiş olan bu felsefe; Türkiye mobilyasının dünyanın tüm coğrafyalarında sadık bir marka elçisi olmak üzerine kurgulanmıştır. Etik ticari kaygılarıyla güç birliği içerisinde olduğu iş ortaklarının memnuniyetini önceyen Area; misafiri olduğu her eve konforu ve kaliteyi taşımayı güçlü bir değer olarak tanımaktadır. Area; her kreasyonunda özgünlüğü ve konforu esas alarak üretim sürecine başlarken gerek satın alma öncesindeki süreci gerekse satın alma sonrasındaki hizmeti misafirleri için mümkün olduğunca çözüm odaklı kılarak güven esaslı bir marka kimliğinin sorumluluğu taşımaktadır.