Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
Türkiye Coğrafyası
Forum Yöneticisi

Türkiye Coğrafyası

Türkiye, uluslararası telefon kodu +90 ülke plaka kodu TR'dir. Türkiye Cumhuriyeti, topraklarının çoğu Anadolu'da bulunur. Türkiye tarihi ve kültürel zenginlikleri ile tanınan bir ülkedir. Eşsiz doğal güzellikleri, tarihi mirası ve misafirperver insanlarıyla cazip bir turizm destinasyonudur.
Türkiye'de olası bir deprem uyarısı; Basında çıkan haberlere göre Frank Hoogerbeets, Türkiye'de 6'dan fazla deprem olacağını tahmin ediyor. Kendisini yeni nesil deprem tahmincisi olarak tanımlayan Frank Hoogerbeets, depremle ilgili bir video yayınladı. ABD'de yaptığı uyarılara karşın depremlerin ardından 7.1 büyüklüğünde yeni bir deprem meydana geldi. 8-11 Temmuz tarihlerinde gerçekleşmesi beklenen gezegensel hizalanma aşamasında göksel olaylar nedeniyle 8 büyüklüğünde bir deprem olabileceğini belirtiyor. Tedbirli olunması gerektiğinin altını çiziyor. Türkiye'de son 24 saatte meydana gelen depremleri BURADAN takip edin.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Türkiye coğrafyası, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile tanınan bir ülkedir. Eşsiz doğal güzellikleri, tarihi mirası ve misafirperver insanlarıyla cazip bir turizm destinasyonudur. Anadolu'nun kesiştiği noktada yer alan Türkiye, Asya ile Avrupa arasında köprü görevi görerek stratejik bir konuma sahiptir. Zengin bir gastronomiye sahip olan Türkiye, çeşitli lezzetleriyle dünyaca ünlüdür. İstanbul'un büyüleyici atmosferi, Kapadokya'nın peribacaları ve Pamukkale'nin termal suları gibi turistik yerler ülkenin cazibesini artırıyor. Dinamik ekonomisi ve büyük potansiyeli ile yatırımcılara fırsatlar sunmaktadır.
 

Medya Bilgileri

Kategori
Türkiye Medya
Ekleyen
Forum Yöneticisi
Ekleme Tarihi
Görüntüleme
594
Yorum Sayısı
2
Değerlendirme
5.00 yıldız 5 değerlendirme

Resim Meta Verileri

Dosya adı
turkey.jpg
Dosya boyutu
165.1 KB
Boyutlar
1200px x 630px

Bu Medyayı Paylaş

Üst