Yeni Profil Mesajları

Hizmet tanımı ise maddi bir niteliği olmayan, alım satımı mümkün ya da belirli bir fiyatı olan ve fayda sağlayan soyut bir iktisadi faaliyet olarak tanımlanır. Ekonomi de bir ürün hizmetsiz, bir hizmet ise ürünsüz olmaz. Her ürün, bir dizi hizmetin sonucunda adım adım oluşur. O hizmet ortadan kaldırıldığında üründe olmayacaktır.
Burdur'da yeni bir e ticaret dönemi başlıyor. Yerel anlam da birçok işletme, özel hazırlanan sıra dışı tanıtım fırsatından yararlanıyor. Burdur'da, öne çıkan meslek, hizmet, ürün ve birçok firmaya ulaşın.
Türkiye'de, yaşadığınız bir konumda ürün ya da hizmet mi aradınız? İşte size en çok aranan meslek ve öne çıkan firmalar. Arayın ve kolay bulun.
Bir web site açısından yaşanan en büyük sorun, yeterince doğru reklam yapamıyor olmasıdır. İnternet reklamı ile siteye ziyaretçi çekmek göründüğü kadar kolay değil. Çünkü, reklam bilinçli bir çalışma gerektirir.
Her zaman çevrim içi ve evrensel bir ansiklopedi olan İnternet ile anında güncellenen gerçek öğretim çağında yaşıyoruz. Zaman kaybetmek ve öğrenmek arasında seçim yapma şansı verildiğinde, insanların beyni öğrenmenin zahmetli veya yorucu olduğunu düşünmek üzerine yıkanmış durumdadır.
Üst