Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bir Web Sitesi Forumda Nasıl Tanıtılmalıdır?

Forum Yöneticisi

İş Geliştirme Uygulamaları
Yönetici
Katılım
6 Haziran 2019
Mesajlar
1,401
Tepkime puanı
121
Puanları
63
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.burayabakiniz.com
Web sitesini etkili bir şekilde tanıtmanız için kurallarımız var. Bu kurallar dışında sitelerin tanıtımına izin vermeyiz. Forumu çöpe atmak isteyen üyeler forumdan faydalanamazlar. Çünkü üyelerimizin ve forumdaki içeriklerin kaliteli ve bilinçli olmasına özen gösteriyoruz. Bir yayıncının en önemli kriterlerinden biri bu olmalıdır. Web sitesi reklamları özenle hazırlanmalı ve sitenin amacı hakkında en doğru bilgileri vermelidir. Bir reklam tekrar eden cümleler ve laf kalabalığı içermemelidir. Web sitesinin tanıtılması için iyi bir başlık seçin. Seçilen başlık, sitenin yayınlanmasına uygun bir isim veya slogan olabilir. Slogan kelimeleri dikkat çekecek şekilde özenle seçilmelidir. Bir reklamda en önemli unsur olan başlık ne çok uzun ne de çok kısa olmalıdır. Ayrıca başlık sitenin yayınlanma amacına uygun olmalıdır.

Site reklamında kullanılacak metin nasıl hazırlanır?​

İlk paragrafta sitenin amaç ve hedeflerini belirten bir giriş yapılmalıdır. İkinci paragraf, genellemeler yapılarak ve güçlü metinler kullanılarak abartmadan en doğru şekilde anlatılmalıdır. Web sitesi tanıtım aşamasında, sitenizin kullanıcıya sağladığı avantajla ilgili önemli bilgiler vurgulanmalıdır. Bir sitenin reklamı, giriş, geliştirme ve sonuç bölümlerinden en az 350 kelimelik içerik, en az iki alt başlık ve üç bölümden oluşmalıdır. Bu plan dışında hazırlanan reklamlar arama motorları tarafından indekslenmez. Pazarlama ile ilgili haber veya makale yazmak için Anadolu Pazarlama web sitesine başvurarak yazarlar ekibine katılabilirsiniz. Buradaki ekip, gelecek için kapsamlı bir araştırma ve hazırlık yaptı. Ayrıca kendinizi geliştirmeniz ve gerçek bir girişimci olmanız için benzersiz fırsatlar sunar.

Link dizini ile sitenizi besleyebilir, iş ağınızı güçlendirebilirsiniz. Web sitenizdeki tüm kategorileri veya içeriği tanıtmayı ve web sitesini iyileştirmeyi düşünüyorsanız, size weblink dizinini önerebiliriz. Sitenizin tüm içeriğini link dizininde en uygun kategorilerde kullanarak güçlü bir iş ağı oluşturabilirsiniz. Dünya metaverse doğru ilerliyor. Bu açıdan bakıldığında çok daha mantıklı çalışmalar yapmamız gerekiyor. Buradaki tarif bana uygun diyorsanız profesyonel hizmet veren başka projelerle sizleri tanıştırabiliriz. İletişime geçin ve bilgi alın.
 
Son düzenleme:
Üst