Web sitenizi ücretsiz tanıtın

#1
Kendi ismini, ürün ve hizmetlerini doğru kitleye duyuran işletmeler, genel olarak ticari anlamda başarı elde ederler. Bir çok girişimci; Piyasada ihtiyaç duyulan alanlarda iş yapmaya çalışsalar da yeteri kadar tanıtım yapamadıkları ve doğru kitleyi bulamadıkları için başarısız olurlar.

Başarınızı artırmak; Web sitenizi sergilemek ve yeni ziyaretçilere ulaşmak için zaman kaybetmeyin, ücretsiz üye olun web siteleri dizininde tanıtım sayfalarını mutlaka oluşturun. Özenerek hazırladığınız firma web sitelerinin sosyal mecralarda bulunması son derece önemlidir. Unutmayın!

Web sitenizi duyurun, üstelik ücretsiz!

Web sitelerinin iyi bir konuma gelerek rekabet gücü elde etmesi her web sitesinin en önemli aşamasıdır. Bu aşamada farklı alan adlarına sahip sitelere iyice tutunması gerekir ki güç elde edebilsin. Ülke genelinde online olan sitelerin bir çoğunun tutunma gücü sıfırdır. Tutunma gücüne otorite denir.

Site adreslerinin otoritesi ile site için sayfaların otoriteleri farklı olur. Bu dengeyi sağlamak oldukça güçtür. Bu sebeple planlı çalışma yapmak gerekir.

Seo denilen kavram ise geniş çaplı bir çalışma gerektirir. Bu konu bilgi deneyim ve tecrübeden ibaret olup herkesin başaramayacağı bir çalışmadır. Yazılarımızın devamına sitemizden devam edeceğiz bizi takip edin varlığınızı web sitesi ötesine taşıyın. Sizleri, web sitemize bekliyoruz.

Web sitesi tanıtım sayfanızı şimdi BURADAN oluşturun
 
Son düzenleme:

Reklam Alanı

Makale Paylaşım

Forum makalesi eklentilerine link dışında isim adres telefon numarası kişisel iletişim bilgileri paylaşmak kesinlikle yasaktır.

Banner

Forum istatistikleri

Konular
266
Mesajlar
280
Kullanıcılar
63
Son üye
emirasaf
Üst