Web sitenizi ücretsiz tanıtın

websitesi

New member
Kendi ismini, ürün ve hizmetlerini doğru kitleye duyuran işletmeler, genel olarak ticari anlamda başarı elde ederler. Bir çok girişimci; Piyasada ihtiyaç duyulan alanlarda iş yapmaya çalışsalar da yeteri kadar tanıtım yapamadıkları ve doğru kitleyi bulamadıkları için başarısız olurlar.

Başarınızı artırmak; Web sitenizi sergilemek ve yeni ziyaretçilere ulaşmak için zaman kaybetmeyin, ücretsiz üye olun web siteleri dizininde tanıtım sayfalarını mutlaka oluşturun. Özenerek hazırladığınız firma web sitelerinin sosyal mecralarda bulunması son derece önemlidir. Unutmayın!

Web sitenizi duyurun, üstelik ücretsiz!

Web sitelerinin iyi bir konuma gelerek rekabet gücü elde etmesi her web sitesinin en önemli aşamasıdır. Bu aşamada farklı alan adlarına sahip sitelere iyice tutunması gerekir ki güç elde edebilsin. Ülke genelinde online olan sitelerin bir çoğunun tutunma gücü sıfırdır. Tutunma gücüne otorite denir.

Site adreslerinin otoritesi ile site için sayfaların otoriteleri farklı olur. Bu dengeyi sağlamak oldukça güçtür. Bu sebeple planlı çalışma yapmak gerekir.

Seo denilen kavram ise geniş çaplı bir çalışma gerektirir. Bu konu bilgi deneyim ve tecrübeden ibaret olup herkesin başaramayacağı bir çalışmadır. Yazılarımızın devamına sitemizden devam edeceğiz bizi takip edin varlığınızı web sitesi ötesine taşıyın. Sizleri, web sitemize bekliyoruz.

Web sitesi tanıtım sayfanızı şimdi BURADAN oluşturun
 
Son düzenleme:

Reklam Alanı

Makale Hakkında

Makale yayımlama esnasında link dışında, isim, adres ve telefon numarası gibi kişisel iletişim bilgileri paylaşmak kesinlikle yasaktır. Lütfen kurallara uyunuz.

Banner

Forum istatistikleri

Konular
283
Mesajlar
297
Kullanıcılar
66
Son üye
Medyadia
Üst