Standart Korkuluk Çeşitleri

porsuk53

Member
Sanat Paslanmaz olarak en iyi camlı korkuluk çeşitlerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz, camlı korkuluk modellerimiz bir çok alanda kullanılabilmektedir. Değerli müşterilerimiz genellikle otel, havalimanı, alışveriş merkezi, apartman gibi konumlarda bizi tercih etmektedir.

Camlı korkuluklarımızda son kalite malzemeler kullanılmaktadır. Ürettiğimiz paslanmaz korkuluk modellerimizde 304 CRNI kalite paslanmayan çelik kullanıyoruz.

Korkuluk Çeşitleri

Camlı ve paslanmaz korkuluk modellerimizde bir çok seçenek yer almaktadır. Kare dikmeli, spigot taşıyıcılı, çelik bazalı, spider taşıyıcılı, kare küpeşte, camlı merdiven korkuluğu bunlardan bazılarıdır. Paslanmaz korkuluk modelleri ise değerli müşterilerimiz tarafından merdiven korkuluğu, okul korkuluğu, bahçe korkuluğu gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Paslanmaz korkuluk dışında bir çok korkuluk modelimiz bulunmakta.

Ahşap korkuluk, cam korkuluk, demir korkuluk bunlardan bazılarıdır. Standart paslanmaz korkuluk modelimiz diğer korkuluk modellerimize göre en uygun olanlarıdır, standart ve kalitesine göre korkuluklarımız sınıflandırılmaktadır. Müşterilerimizin evlerinde kullandığı balkonlarında tercih ettikleri paslanmaz balkon korkuluklarımızın malzemeleride bir o kadar kalitelidir.

Örnek verecek olursak balkon demiri bilgili yetkili ekibimiz tarafından geliştirilmiş ve bir çok kötü hava şartlarına rağmen herhangi bir sıkıntı çıkarmamaktadır. Herhangi bir paslanma, sararma veya kararma meydana gelmez. Değerli müşterilerimiz en çok yatay emniyetli paslanmaz balkon korkuluğu tercih edilmekte. Korkuluktaki yatay aralıklar/yükseklikler sizin isteklerlerinize bağlı olarak değiştirilebilmekte.

Web: https://www.sanatpaslanmaz.com/
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Reklam Alanı

Makale Hakkında

Makale yayımlama esnasında link dışında, isim, adres ve telefon numarası gibi kişisel iletişim bilgileri paylaşmak kesinlikle yasaktır. Lütfen kurallara uyunuz.

Banner

Forum istatistikleri

Konular
283
Mesajlar
297
Kullanıcılar
66
Son üye
Medyadia
Üst