Sevginizi sevgi sözleri ile anlatın

Admin

Buraya Bakınız
Yönetici
Sevgi sözleri ile sevdiklerimize en güzel ve anlamlı sevgi sözleri ile hitap edebilirsiniz. Sevgiliye güzel sözler bulmakta bazen zorlanabilirsiniz. Bu-yüzden en güzel sevgi sözlerini derlemeye devam edeceğiz. Sevgi sözleri, kısa sevgi sözleri, anlamlı sevgi sözleri, ünlü kişilerden anlamlı sevgi ile ilgili sözler ve sevgi mesajları bulabilirsiniz. Aklınıza gelen sözleri yorum alanına paylaşabilirsiniz.

Sevgi sözleri, şimdi sevginizi haykırın

Aşk seven için sevinç, sevilen için gurur, sevip de ayrılan için ölüm demektir.

Eskisi gibi sevdalar lazım. Mektup yazarak seven, sevdiğinin fotoğrafını cebinde taşıyan. O kadar narin, bir o kadar zarif sevdalar.

Evleniriz belki bir gün, belki çocuklarımız olur. Bana benzer şair olur, sana benzer şiir olur.

Okyanusla, gökyüzü gibiydik biz seninle. İkimizde maviydik, birlikte gibiydik. Aslında hiç birleşmemiştik.

Bütün şairler sana mı aşıktı ki her okuduğum şiirde, dinlediğim ezgide sen vardın.

Yaşadığım aşkların hepsi dram, tek gerçek benim için yanan sigaram.

Ömrümde biten hiçbir şey için senin adını kullanmıyorum. Sen benim bitmeyen anımsın.

Şarkılardan sesini devşiren gönlüme mehtabın en ince saatinde güler misin?

Hayatın kalbime açtığı her yarayı zaman değil sadece senin sevgin sarar.

Kalbimin sırça köşkünün en naif yerine salıncak kurdum senin için sevdiğim.

Gitmesini bileceksin kimi zaman, arkana bile bakmadan! Ve kimi zaman söyleyeceksin sevdiğini, çok geç kalmadan

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın.

Elimdeki resmin yerine kendin olsaydın. Olsaydın da benim yine derdim olsaydın.

Aşk, yer yerinden oynasa da; yari yürekteki yerinden oynatmamaktır.

Bir şehir ol. Mesela İstanbul gibi. De ki; boğazım kuruyuncaya kadar seveceğim seni.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgâra dön, ordayım.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

Ben hiç dilek tutmadım, hep dua ettim. Ömrün ömrüme nasip olsun diye!

Sen benim hiç bıkmadan saatlerce seyre daldığım, tövbe tutmayan en tutkulu sevdamsın.

O senin neyin olur dediler. Uzaktan dedim uzaktan yandığım olur kendisi.

Eş olan, aşka eştir. “Eş” değer, nefesten ötedir. Ötemde özüm var, özüm nefesin ötesinden ötedir.

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim.

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil. Yüreğinde duruşunu seversin.

Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye?

Senin için yapraklarını kopardığım papatyalardan dün gece özür diledim. Haklısınız dedim. Ne sevdiği belli, ne sevmediği. . .

Çok müsaitti gözlerin sevilmeye, azıcık bakayım derken içine düştüm. . .

Öyle çok yanar ki için dünyadaki bütün suçları işlediğini sanırsın. Oysa sadece sevmişsindir.

Seviyorsan git ısır bence, köpek gibi sevdiğini o da anlasın. . .

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin.

Sevgi; insanın kalbinde tomurcuklanan nadide bir çiçektir. Mühim olan onu yara almadan yaşatabilmektir.

Hayatın yorgunluğunu ancak aşkı demleyip seninle yudumladığım zaman hissetmiyorum.

Beni öyle sev ki zayıf yüreğim zamanın ağır yükünü taşıyacak kadar güç bulsun.

Sevgi sözleri damlar kalemimin ucundan taa yüreğine kadar.

Gece kadar yalnız kalan aşk yanıma yıldız gibi kaymak için gülümse.

Bugün yağmur yağmakta, gökyüzü hüzün dolu. Bulutlar yârimin yanağına değmiş galiba.

Sevgi tomurcuğunun gönül bağıma düştüğü gün, gülizar oluverdi her yanım.

Her zaman seni düşünen bir gönül var, uzak da olsa senden.

Gözümü kapattığımda sen varsın, rüyalarımda sen varsın, her yerde sen varsın esirin oldum azad etme beni.

Neden san balım dedim bilir misin her çiçeğin kokusu var sende.

Seni gönlüme hapsedip anahtarını denize attım.

Mecnun çöllere düşecek cesareti, Kerem dağları delecek gücü nasıl buluyorsa bende ömrümü sana verecek heyecanı buluyorum gönlümde.

Her gün bir düğüm daha atıyorsun gönlüme çözülmemecesine.

Sen topraksın ben yağmur, ne sen bensiz yeşillenir çiçekler açarsın ne ben sensiz baharı getirebilirim.

Sensiz bir günüm asır gelirken senle bir yılım dakika geliyor.

Gülümseme nedenimsin sen. yüzümden asla gitmeyecek olan tebessümün tek nedenisin. tek bir dokunuşunla üzüntüleri sıkıntıları unutturansın sen. işte bu yüzden "MUTLULUĞUMSUN" sen..

Son düzenleme:

Reklam Alanı

Makale Paylaşım

Forum makalesi eklentilerine link dışında isim adres telefon numarası kişisel iletişim bilgileri paylaşmak kesinlikle yasaktır.

Banner

Forum istatistikleri

Konular
194
Kullanıcılar
49
Son üye
porsuk53