Sektörel Makale Konusunda Bilgilendirme

Admin

Buraya Bakınız
Yönetici
Faaliyet gösterdiğiniz sektörel alanda web siteniz için gerekli makale desteğini daha önce paylaşılmamış yazınızı paylaşarak kalıcı link bağlantısı alabilirsiniz. Makale içeriğindeki kelimeden link bağlantısı alın fakat bir çok kez bağlantı almamanızı öneririz. En fazla iki link idealdir. Bu yazının bulunduğu sektörel makale başlıklı ana foruma makale eklemeyin. Makale paylaşımından verim alınması adına hazırlanan kategorilerden uygun olanına eklemeniz tavsiye ediliyor. Eksik olan sektörler foruma dahil edilecektir.

Sektörel forum alanı kullanımı hakkında

Sektörel forum alanında değerlendireceğiniz makaleleri mümkün olduğunca ilgili alanına yazılması gerekmektedir. Forum alanına eklenen sektörel makale yazılarını son derece önemsenir. Bu sebeple forumun düzensiz kullanılmasına müsaade edilmeyecektir. Ana sektörlerin dışında kalan konuları sektörel forum alanında paylaşın. Siz değerli üyelerin neye ihtiyacı olduğu forum tarafından çok iyi bilinmektedir.
 
Son düzenleme:

Reklam Alanı

Makale Hakkında

Makale yayımlama esnasında link dışında, isim, adres ve telefon numarası gibi kişisel iletişim bilgileri paylaşmak kesinlikle yasaktır. Lütfen kurallara uyunuz.

Banner

Forum istatistikleri

Konular
277
Mesajlar
291
Kullanıcılar
65
Son üye
manba
Üst