Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Özkanlar Su Tesisatı Antalya Konyaaltı

Kobi Sektörel

Sektörel Firma Rehberi
Katılım
11 Haziran 2019
Mesajlar
19
Tepkime puanı
4
Puanları
3
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.kobisektorel.com
Özkanlar su tesisat Antalya'da her türlü su tesisat sorunları gideriyor.
Özkanlar su tesisatı Antalya'da her türlü tesisat problemini en hızlı ve güvenilir şekilde çözmektedir. Sıhhi tesisat, yaşamın her alanında kullanılan suyun yapısına uygun olarak taşınması için oldukça önemlidir. Montajda yaşanabilecek her türlü problemin çözümü, uzman kadrosu ve kullanılan kaliteli malzemeler ile problem kısa sürede çözülmektedir. Sektörel alanda yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Özkanlar Sıhhi Tesisat Hizmeti​


Sıhhi tesisat açısından Konyaaltı veya Antalya genelinde su kaçağı tespiti termal kamera ve dinleme cihazı ile yapılmaktadır. Kazan içerisindeki kılcal su kaçakları kimyasal ilaçlar kullanılarak giderilir. Ayrıca lavabo ve wc giderleri için elektronik cihazlar kullanılmaktadır. PVC su tahliyeleri bir kılavuz kamera ile görüntülenir. Kalorifer petekleri ısınmıyor mu? Antalya'da petek temizliği kimyasallı veya kimyasalsız yapılmaktadır. Su kaçak tespiti, lavabo gider açma, kimyasal kaçak giderme, termal kamera kaçak tespiti, kombi ve petek temizliği yapıyoruz.

Kanalizasyon Açma ve Temizleme​


Robotik makinelerle tıkanmış klozet giderleri, mutfakta tıkanmış giderlerin açılması; banyo, lavabo, balkon gideri, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gideri kırılmadan açılabilir. Yemek artıkları, yağ, plastik poşetler gibi yabancı maddelerin lavaboya, tuvalete veya banyo giderine atılmasından kaynaklanabilir. İnşaat sırasında gidere düşen moloz, beton ve taş gibi tıkanıklıklar sorunsuz bir şekilde açılır.

Okumaya devam et...
 
Üst