Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Firma Tanıtımı Nasıl Yapılır?

Kobi Sektörel

Sektörel Firma Rehberi
Katılım
11 Haziran 2019
Mesajlar
19
Tepkime puanı
4
Puanları
3
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.kobisektorel.com
Müşteri kitlesine ulaşma aşamasında işletmeniz hakkında
Profesyonel şirket tanıtımı hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz. Potansiyel müşteriler sizden bir iş istemeden önce, onlar için neler yapabileceğinizi ve bunu yapmak için ne kadar nitelikli olduğunuzu bilmek isterler. İş tanıtımı, yeni müşteriler edinmede önemli bir rol oynar. Şirketlerin potansiyel müşterilere ne istediklerini ve görmeleri gerektiğini göstermek için iş tanıtımlarını nasıl bilgilendireceklerini ve yapılandıracaklarını açıklamaya çalışacağız..

Profesyonel Firma Tanıtımı Nasıl Yapılmalı?​Daha fazla müşteriye ulaşma aşamasında iş ile ilgili hazırlanan firma tanıtımı çok sıkı, iyi organize edilmiş ve ilgi çekici olmalıdır. Eşsiz ve sıra dışı olmasının yanı sıra farklı temel yetenekleri de içermeye çalışılmalıdır. Benzer ürünler satan veya hizmet veren diğer şirketler gibi davranırsanız, potansiyel müşteri size mi yoksa başka bir şirkete mi gideceğine karar veremez. Ürün ve hizmetleri nasıl garanti ettiğinizi ve satış sonrası çalışmalarınızın arkasında nasıl durduğunuzu vurgulamak birçok yönden avantajlıdır. Bu avantajla ilgili bir ipucu verelim.

Aşağıdaki gibi soruları ele alın.​  • Hangi benzersiz yetenek sizi rakiplerinizden ayırır?
  • Potansiyel müşterilerin hiçbir yerde elde edemeyeceği seçenek var mı?
  • Özel araç, donanım ve özel dağıtım anlaşmaları var mı?
  • İşletmenizin başarıya daha hızlı ulaşmasına yardımcı olabilecek becerileri nelerdir?
  • Alt yapı, potansiyel müşterinin tasarruf etmesini sağlayacak mı?


İnternet ortamında kullanılmak üzere hazırlanan firma tanıtım yazısı iyi bir şekilde yazılmalıdır. Açıklama oluştururken hatalardan kaçınmak için özen gösterin. Belirsiz bir amaç ile başlayan işletmenizi aşırı satmak ya da yetersiz derecelendirme konusunda net olmayan metin yazmayın. Yalnızca, ne yaptığınızı tanımlayan özelliğe değil, sunmanız gereken avantaja odaklanarak müşterinin rakibiniz yerine sizi seçmeye daha meyilli olacağını unutmayın.

Firmanızı tanıtmak için: https://www.kobisektorel.com sitesini ziyaret ediniz.

Okumaya devam et...
 
Üst