Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Firma Reklamı Neden Önemlidir?

Kobi Sektörel

Sektörel Firma Rehberi
Katılım
11 Haziran 2019
Mesajlar
19
Tepkime puanı
4
Puanları
3
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.kobisektorel.com

İşini geliştirmek ve çevresinde iyi bir ortam yaratmak her işletme sahibinin hayalidir. Bu konu çok geniş kapsamlı olduğu için blogumuzun her alanında sıkça bahsedeceğiz. Günümüz koşullarında artan ekonomik sorunlar rekabetin artmasına neden olmaktadır. Rekabet arttıkça pazardan pay almak zorlaşıyor. Bu nedenle profesyonelce planlanmış reklam faaliyetlerine daha fazla ağırlık verilmelidir. Yapılan analizlere ve araştırmalara bakıldığında planlı reklam yayınlayan firmaların işlerinde artış olduğu görülmektedir. Bu nedenle reklam ve pazarlamaya yatırım yapılmalıdır.


İş Rehberi Dizinleri Neden Önemlidir?​


İnternette reklam fırsatları sunan birçok şirket rehberi dizini vardır. Bu dizinler şirketler tarafından her zaman göz ardı edilir. Firmalar profesyonel tanıtım metinleri hazırlamayı bilmedikleri ve bu konuda destek almadıkları için eski yöntemleri uygulamak zorunda kalıyorlar. Ancak küçük bütçeler ayırıp bu konuda danışmanlık desteği alırlarsa reklam faaliyetleri firmaya daha kalıcı katkı sağlamakta ve zamanla yatırımlara dönüşmektedir.

Bu konuları sürekli gündeme getirmemize rağmen işletme sahipleri konuyu dikkate almıyor. İşletme sahiplerine önemli bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Şimdi tüm geçmiş alışkanlıklarınızı unutun. Son 20 yılda dünyada büyük değişimler meydana geldi. Gelecekte bu alışkanlıkları sürdürmeniz pek olası görünmüyor. İş danışmanları olarak işletmelere yol haritası oluşturacak rehberler hazırlıyoruz. Bunun nedeni, şirketlerin bilgimizden faydalanmasını istememizdir. Hiçbir şirket iş danışmanı kullanmaz. Her şeyi kendisi yapmaya çalışır.


  • Her şirketin yaptığını herkes yapabilir mi?
  • Bir insan böyle bir yeteneğe sahip olabilir mi?
  • Aksi takdirde farklı alanlarda meslekler ortaya çıkmazdı.


Firmalara bir tavsiyemiz var.​


İşletmelerin işlerini büyütmeleri ve zaman kaybetmemeleri için bir platform hazırladık. Bu platform ile Türkiye'deki tüm işletmeleri desteklemek için yaklaşık 12 yıl süren bir araştırma geliştirme süreci yaşadık. Alanımızda uzmanlık kazanmak için 12 yıl zaman ve emek harcadık. Böylece değer kazanmak için bir şeyler harcanması gerektiğini çok iyi öğrendik. Şimdi bu deneyimi işletmelerimizle paylaşmaya hazırlanıyoruz.

Vermeden almak doğa kanunlarına aykırıdır.​


Bu süreçte kazanılan tecrübe ile artık işletmelerin yol haritasını belirlemek ve internetten en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak adına tanıtım faaliyetlerine başlıyoruz. Bizim işimizde kolay diye bir şey yok.

Unutma! Ya siz interneti kullanırsınız ya da internet sizi kullanır. Bu açıklamaya göre siz karar verin. Reklam veya pazarlama çabalarınızı planlamalısınız. Aksi takdirde imajınızı, itibarınızı ve güveninizi kaybedersiniz. Düşünmeden yapılan her iş yüksek bir hata payına sahiptir. Hataların sayısı arttıkça hepsi yanlış işlere dönüşür. Bu size zaman kaybı olarak geri dönecektir. İşinizdeki en önemli kural zaman kaybıdır. Bu nedenle çok maliyetli olacaktır.

İş konuları çok uzun ve derin olduğu için en kısa zamanda blogumuzda yazmaya devam edeceğiz. İşletme sahipleri, reklam ve pazarlama ajansları, sosyal medya yöneticileri, web tasarımcıları, SEO tasarımcıları, web sitesi sahipleri sektörleri birlikte geliştirelim. Bu konuda tüm sektörlere yetecek güçlü bir iş ağına sahibiz.

Size en iyi dileklerimizi gönderiyoruz.

Web Sitesi: https://www.kobisektorel.com/

Okumaya devam et...
 
Üst