• Buraya bakınız, makale paylaşım forumuna hoşgeldiniz. Belirli düzen ve kriterlere uyarak yeni makale yazabilir makaleden bağlantı alabilirsiniz.
  • Buraya bakınız makale paylaşım forumu 1 haziran 2019 tarihinde backlink ihtiyaçlarını karşılamak üzere aktif edilmiştir.

Admin

Buraya Bakınız
Yönetici
#1
Ankara ili plaka kodu 06 şehirler arası telefon kodu 312 ; Ankara ilimizin tanıtım bilgileri, kentimizin güzellikleri, gezilecek görülecek yerleri, yemekleri ve diğer önemli detayları ankara forum genelinde bulabileceksiniz. Ankara ilinde yaşanan sektörel ve ticari gelişmeler, iş dünyası ile ilgili önemli paylaşımlar için forumu takip edin. Bu konumuz sabit olup sürekli güncelleme yapılacaktır.

Ankara ilçeleri için tıklayın »

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere,
Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,
Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören,
Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar,
Şereflikoçhisar, Sincan, Yenimahalle

Ankara nüfusu 2018 yılına göre 5.503.985'dir.
Nüfus, 2.728.900 erkek » 2.775.085 kadındır.
Yüzde olarak ise: %49,58 erkek, %50,42 kadındır.

Ankara Nüfusu 2019
Ankara 2019 nüfusu, tahmini verilere göre 5.584.043. Bu nüfus verisi, eski yıllardaki nüfus artış hızlarına göre tahmini hesaplanmıştır. Ankara 2019 resmi nüfus bilgileri 2020 yılının başında açıklanacaktır.
 
Son düzenleme:

ankarada

New member
#2
Ankara’da bulunan ücretsiz işletme kaydınızla yeni müşterilerin dikkatini çekin. Kaydınız, insanlar sizi veya size benzer işletmeleri aradığında karşılarına çıkar. Müşteri potansiyelini artırmanın en etkin yolu uzun vadeli reklam yapmaktır. Sürekli akılda kalmak ve hizmetleri ihtiyaç hisseden müşterilere ulaştırmaktır. Ankara'da hemen online olun. Web site: Ankara Firma Rehberi
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Reklam Alanı

Makale Paylaşım

Forum makalesi eklentilerine link dışında isim adres telefon numarası kişisel iletişim bilgileri paylaşmak kesinlikle yasaktır.

Banner

Forum istatistikleri

Konular
186
Mesajlar
193
Kullanıcılar
42
Son üye
Sayra34
Üst