Buraya Bakınız

Buraya Bakınız
Yönetici
Kişi veya kurumları tanıtmak amacıyla yapılan tasarımlar, internet tarayıcılarında görüntülenmek üzere özel olarak hazırlanır. Klasik grafik tasarım çalışmalarından farklı olarak, tarayıcı tarafından okunabilir HTML'ye çevrilmesine Web tasarımı denir. Markanıza özel hazırlanmış arayüz tasarımı, kullanıcı dostu yapısı ve arama motorları için optimizasyonu işletmenizin kapılarını dünyaya açmaktadır.

Modern Web Design Nedir?


Web tasarımı kurumlar ve bireyler için birincil ve resmi bilgi kanalı olmuştur. İnternet hızının artmasıyla sadece metin içeriği değil; zengin medya deneyimi (Zengin Medya Uygulamaları), videolar ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafların tüketicilere ulaştırılması daha kolay hale geldi. Böylece birçok kişi evinden çıkmadan istediği zaman web sayfalarından bilgi alabilmektedir.

Tüketici tarafındaki bu devrime ZMOT (Zero Moment of Truth) deniyor. Bu nedenle kurumlar internette en iyi ve en etkin şekilde var olabilmek için web tasarım yatırımlarını artırmışlardır.

Web sitesi yapımı çok kısa sürede ve uygun maliyetlerle yapılabildiği gibi uzun uğraşlar, uzun zaman ve yüksek maliyetlerle de yapılabilmektedir. Her şey işletmenin bu işe verdiği değerle ilgili. Örneğin hazır temalar üzerine bir web sitesi yapmak istiyorsanız 100 USD'den az bir tema ücreti ve bu temanın uygulanması ile sınırlı çok küçük bir bütçe ile bir web sitesi yapılabilir. Ancak özgün tasarım ve kaliteli kod yapısı ile oluşturmak istiyorsanız uzun bir sürece ve maliyete katlanmak zorundasınız.
 
Son düzenleme:

Forum İstatistikleri

Konular
1,351
Mesajlar
1,364
Kullanıcılar
67
Son Üye
ercan526
Üst