34 Üsküdar Kurye İle Gönderin

Üsküdar kuryenin görevi, Üsküdar ilçe sınırlarında ya da İstanbul geneline iletilmesi gereken bir paketi alıcıya ulaştırmaktır. Bu gönderiler, motorlu kurye ile taşınmaktadır. Gönderi boyutu taşınabilir ölçekte olması gerekir. İstanbul’da artan talep üzerine kendini sürekli yenileyerek, sektörlere katkıda bulunmak için gerekli, tüm hazırlıkları yapmıştır. Bizim görevimiz, Üsküdar kurye olarak her türlü evrak ve paketleri güvenilir bir şekilde Üsküdar'dan istenilen konuma ulaştırmaktır.

Üsküdar ilçesi nereye bağlıdır ve hangi ilin ilçesidir?


Üsküdar, Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara bölgesinde bulunan; İstanbul ilinin yaklaşık 535.000 nüfuslu ilçesidir ve İstanbul Anadolu yakasındadır. Üsküdar, İstanbul’un ilçelerinden güneyde Kadıköy, doğuda Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyde de Beykoz ilçeleriyle komşudur ve İstanbul’un boğaza kıyısı olan ilçelerindendir. Ayrıca, boğaz üzerinden batısındaki Fatih, Beyoğlu ve Beşiktaş ilçeleriyle de komşudur. İl merkezine uzaklığı yaklaşık 3 kilometredir.

Üsküdar İlçesinin aranan kuryeleri arasındayız.


Kurye hizmetlerimiz ile teknolojiye ayak uydurmak, hızlı ve sorunsuz teslimat için sürekli farklı alternatifler ile başarılı bir biçimde çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için sıra dışı kurye hizmeti sunmaktayız ve her zaman Üsküdar'dayız.

Paketlerde Zamanında Teslimat Sağlanır.​


Üsküdar ekspres kurye faaliyetlerinde, hizmet politikaları gereği müşteri memnuniyeti esası geçerli olup güvenle faaliyet gösterilmektedir. Zaman kavramını son derece önemsememizden dolayı, teslimatlarda gecikme olmamasına özellikle hassasiyet gösterilmektedir.

Sizin de bir, gönderiniz var ise bizimle iletişime geçmeniz halinde paketler zaman kaybetmeden yola çıkarak istenilen adrese ulaştırılır.
 
Site Adı:
Alo Kurye İstanbul
Web Site:
https://www.alokuryeistanbul.com/
Moderatör tarafında düzenlendi:

Gelişime ve Değişime Hazır Mısınız?

Tüm, konu ve detay için siz, buraya bakınız.

Forum istatistikleri

Konu
303
Mesaj
317
Üyeler
72
Son üye
ozanymk
Üst