Üsküdar kuryenin görevi Üsküdar ilçe sınırlarında ya da İstanbul geneline iletilmesi gereken bir paketi alıcıya ulaştırmaktır. Bu gönderi motorlu kurye ile taşınır. Gönderi boyutu taşınabilir ölçekte olması gerekir. İstanbul’da artan talep üzerine kendini sürekli yenileyerek sektöre katkıda bulunmak için gerekli tüm hazırlığını yapmıştır. Üsküdar kurye her türlü evrak ve paketi güvenilir bir şekilde ulaştırır.

Üsküdar ilçesi nereye bağlı ve hangi ilin ilçesidir?


Üsküdar, Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara bölgesinde bulunan; İstanbul ilinin yaklaşık 535.000 nüfuslu ilçesidir ve İstanbul Anadolu yakasındadır. Üsküdar, İstanbul’un ilçelerinden güneyde Kadıköy, doğuda Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyde de Beykoz ilçeleriyle komşudur. İstanbul’un boğaza kıyısı olan ilçelerindendir. Ayrıca, boğaz üzerinden batısındaki Fatih, Beyoğlu ve Beşiktaş ilçesi ile komşudur. Şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 3 kilometredir.

Paketlerde Zamanında Teslimat Sağlanır.

Üsküdar ekspres kurye faaliyetlerinde hizmet politikası gereği müşteri memnuniyeti esası geçerli olup güven içinde faaliyet gösterilmektedir. Zaman kavramını son derece önemsediğimiz için teslimat açısından gecikme olmamasına özellikle hassasiyet gösterilmektedir. Kurye hizmeti ile teknolojiye ayak uydurmak hızlı ve sorunsuz teslimat için sürekli farklı alternatif ile başarılı bir biçimde çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için sıra dışı kurye hizmeti sunmaktayız. Sizin de bir gönderiniz var ise bizimle iletişime geçmeniz halinde paketler zaman kaybetmeden yola çıkarak istenilen adrese ulaştırılır.
 
Site Adı
Alo Kurye İstanbul
Web Site
https://www.alokuryeistanbul.com/
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye'de, Gelişim ve Değişime Hazır Mısınız?

Bugünün ülke şartlarında birçok konu hızlı bir şekilde değişim içine girdi. Bu değişim, birçok işletme açısından zorlu bir süreç olacaktır. Bu sürece hazır mısınız?

Forum istatistikleri

Konu
349
Mesaj
364
Üyeler
76
Son üye
07pixel
Üst