Ne var ne yok?

Hoşgeldiniz. Forum: Buraya Bakınız

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, öyleyse ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

URS Gemi Konteyner Satış Hizmetleri

Celoxy

Yeni Üye
Katılım
27 Aralık 2022
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
USR, çeşitli yük ve nakliye konteynerlerinin satışında uzmanlaşmıştır. Uluslararası taşımacılıkta kullanılan gemi konteynerlerinin deniz yoluyla veya birçok farklı ihracatçı firmaya satışı konusunda destek sağlanmaktadır. Genellikle yurt dışından tedarik edilen gemi konteynerleri çok amaçlı kullanıma uygundur. Konteyner taşımacılığı, yük taşımacılığının bir alt dalıdır. Deniz taşımacılığında kullanılan nakliye işlerini kapsar. Bu taşımanın en önemli avantajlarından biri de standart ölçüleri sayesinde konteynerlerin farklı taşıma araçları arasında kolaylıkla transfer edilebilmesidir. Bu sayede gemi, tren, tır veya hava yolu ile taşınabilmekte ve nakliye maliyetleri düşmektedir. Konteyner satış hizmetleri sunmak, işletmelerin satın almasına ve daha sonra kendi işleri için kullanmasına olanak tanır. Bu sayede işletmeler nakliye maliyetlerini azaltmakta ve iş hacimlerini artırmaktadır.

Gemi Konteyner Satış Hizmetleri

Hem ihracatçı dış ticaret firmalarının hem de denizyolu taşımacılığının ihtiyacı olan gemi konteyner çeşitleri 20 DC, 40 DC, 40 HC, 45 HC ve reefer konteyner olarak satışa sunulmaktadır. Ülkemizdeki limanlara anında teslim edilen satılık gemi konteynerleri yurt dışına ihraç edilecek her ürüne uygun olarak yapılmaktadır. Uluslararası taşımacılığa en uygun özelliklerde, kaliteli ve güvenli konteynerler ile ihracat taşımalarınızı güvenle gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. ISO belgelidir ve özellikle gemi taşımacılığında tercih edilen bir üründür. Gemi taşımacılığı için tasarlandıkları için, gemilerden nakliye ve boşaltma için özel olarak oluşturulmuş bir tasarıma sahiptirler. Taşımacılık için kullanılan gemi konteyneri ile yapacağınız taşıma faaliyetleri hem size hem de müşterilerinize güven verecektir. Ürünlerin sorunsuz bir şekilde teslim edileceği adrese gideceğini bilmek ürün sahiplerinin hakkıdır. Müşterilerinize üst düzeyde güven ve güven sağlamak istiyorsanız bu ürünlerle taşıma yapmalısınız.

Konteyner Taleplerini Karşılayan Hizmetler​

Ülkemizin tüm liman kentlerinde faaliyet gösteren ve ürün stokları ile faaliyet gösteren firmaların taleplerini anında karşılıyoruz. Ayrıca müşterilerimizin yükleri ile ilgili olarak paketleme veya kargo süresine göre en uygun seçenekler sunulmaktadır. Satış işlemleri eksiksiz evrak teslimi ile profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Yükleme için ihracat yapılacak ülke ne olursa olsun en uygun seçeneklerle tedarik edilmektedir. Aynı zamanda satılan konteynerler, gıda nakliyesi veya diğer hassas ürünler için çok uygun kriterlere sahiptir. Konteyner satışında da oldukça etkili olan firma 40, 40hc, 40dc ve 20 konteyner satışlarında piyasadaki en uygun fiyatları sağlayan özelliği ile öne çıkıyor. Ayrıca bu tür satış işlemlerinde sıfır ürünlerin yanı sıra ikinci el alımlar da yapılmaktadır. USR, tecrübesini ve yeteneğini sektörün yararına kullanmaya devam ediyor. 2005 yılından beri içinde bulunduğumuz pazardaki firmaların tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, ürün seçeneklerimizle sağladığımız müşteri memnuniyeti potansiyeli ile kendi alanımızda adından söz ettiren bir güven inşa etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Web Sitesi : https://www.urskonteyner.com/
Adres: Hadımköy Yolu Üzeri Terme Sokak No: 4 Ömerli Kiptaş 2 Konutları
B8 Blok D: 33 Arnavutköy/Ömerli/İSTANBUL
Telefon & WhatsApp: 0532 693 4499
Telefon: 0553 268 8405
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst