Ünlü Hoolywood Starları Türkiye'ye Geliyor

Derecelendirme
5.00 yıldız(lar)

Buraya Bakınız

Buraya Bakınız
Yönetici
Dünyaca ünlü Holywood starları, Korona günleri geçer geçmez, X SON ZAMAN Sinema filminin çekimleri için Türkiye ye geliyor. Türk tiyatro sinema oyuncusu-Zeki Demir, önemli bir rolle filmde yer alacaktır. Merkezi, Amerika'da bulunan Newway film adına, Ekim ayında çekimleri başlayacak olan X SON ZAMAN isimli; Türk, Amerikan yapımı sinema filmi, Amerika, Antalya, Side, Alanya, Kapadokya, Pamukkale, Adıyaman Nemrut bölgesinde çekilecektir. Dünyaca ünlü starların yer alacağı film, İngilizce çekilecek ve gösterildiği bütün ülkelerde altyazı ile gösterilecektir.

xson-min.jpg


Dünyaca ünlü Hoolywood starları, X SON ZAMAN için Türkiye'ye geliyor

Yüzüklerin Efendisi filmlerinde başrol oynayan Elijah Wood’ın yanı sıra, Jessica Morris, Robert La Sardo, Wilma Elles, Mıke Ferguson, Jalal Jamal, Tıffany Rose, Barry Allan Onody gibi birbirinden değerli isimlerin yer aldığı sinema filminde, 20 ye yakın Hoolywood starı ile Türkiye den Alanyalı tiyatro ve sinema oyuncusu Zeki Demir yer alıyor. Amerika'da yaşayan Türk ve Amerikan vatandaşı Sean GK’nin yapımcı, senarist ve yönetmen koltuğunda oturduğu filmin, konu içeriği ile de büyük dikkat çekeceği ifade edildi.

İki milyon dolar bütçe ayrıldı.

İki milyon dolar bütçeli, sinema filminin çekimleri Korona sorunu biter bitmez, Ekim ayı gibi başlayacak. Yapımcı, Senarist ve Yönetmen Sean GK “ Amerika'da yaşayan ama Türkiye ile bağlarını asla kopartmayan bir sanat insanı olarak, hem ülkemin dünya geneli tanıtımı, hemde sanat adına güzel bir eser ortaya koymak için yaptığım çalışmalar son aşamaya geldi.

Dünyada Korona sorunu olmasaydı, filmin çekimlerine çoktan başlayacaktım, Ekim ayı ile birlikte başlamayı planladık. Umarım, her şey yolunda gider. Filmi Amerika, Türkiye'de Pamukkale, Alanya, Ürgüp, Göreme, Kapadokya, Adıyaman ve Nemrut da çekeceğim. Ülkemizin görselleri, birbirinden değerli dünya starı oyuncularla sinemaya taşınacak. Dünya geneli en az elli ülkede, aynı anda gösterime girecek” dedi.
 
Son düzenleme:

Gelişime ve Değişime Hazır Mısınız?

Tüm, konu ve detay için siz, buraya bakınız.

Forum istatistikleri

Konu
301
Mesaj
314
Üyeler
70
Son üye
Koray Kışlalı
Üst