Standart Korkuluk Çeşitleri

Buraya Bakınız

Buraya Bakınız
Yönetici
Sanat Paslanmaz, en iyi camlı korkuluk çeşitlerini siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Camlı korkuluk modelleri, bir çok alanda kullanılabilmektedir. Genellikle otel, havalimanı, alışveriş merkezi ve apartman gibi konumlarda bizi tercih etmektedir. Camlı korkuluklarda, kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Üretilen, paslanmaz korkuluk modellerinde 304 CRNI kalite paslanmayan çelik kullanılmaktadır.

Korkuluk Çeşitleri


Camlı ve paslanmaz korkuluk modellerimizde bir çok seçenek yer almaktadır. Kare dikmeli, spigot taşıyıcılı, çelik bazalı, spider taşıyıcılı, kare küpeşte, camlı merdiven korkuluğu bunlardan bazılarıdır. Paslanmaz korkuluk modelleri ise değerli müşterilerimiz tarafından merdiven korkuluğu, okul korkuluğu, bahçe korkuluğu gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Paslanmaz korkuluk dışında, bir çok korkuluk modeli bulunmaktadır.

Ahşap korkuluk, cam korkuluk, demir korkuluk bunlardan bazılarıdır. Standart paslanmaz korkuluk modelimiz diğer korkuluk modellerimize göre en uygun olanlarıdır, standart ve kalitesine göre korkuluklarımız sınıflandırılmaktadır. Müşterilerimizin evlerinde kullandığı balkonlarında tercih ettikleri paslanmaz balkon korkuluklarımızın malzemeleride bir o kadar kalitelidir.

Örnek verecek olursak, balkon demiri bilgili yetkili ekibimiz tarafından geliştirilmiş ve bir çok kötü hava şartlarına rağmen herhangi bir sıkıntı çıkarmamaktadır. Herhangi bir paslanma, sararma veya kararma meydana gelmez. Değerli müşterilerimiz, en çok yatay emniyetli paslanmaz balkon korkuluğu tercih edilmektedir. Korkuluktaki yatay aralık ve yükseklikler isteğe bağlı değiştirilebilmektedir.

Web Site: https://www.sanatpaslanmaz.com/
 

Türkiye'de, Gelişim ve Değişime Hazır Mısınız?

Bugünün ülke şartlarında birçok konu hızlı bir şekilde değişim içine girdi. Bu değişim, birçok işletme açısından zorlu bir süreç olacaktır. Bu sürece hazır mısınız?

Forum istatistikleri

Konu
334
Mesaj
349
Üyeler
76
Son üye
07pixel
Üst