resthit

Yeni Üye
Ürün satan firmaların büyük bir bölümü, web siteleri ile tanıtım yaparlar. Birçok yazılım şirketi, ücret karşılığında firmalara web sayfası tasarlıyor. Fakat, bu durum her daim başarı elde etmek anlamına gelmemektedir. Çünkü, İnternet'te görünür olabilmek ve arama sayfalarında çıkmak, uzun soluklu bir işlemdir. Firma rehberleri buna bir son vererek, süreci daha kısa bir hale getirmektedir.

Kendi Sayfanızı Tasarlayın.


Firma rehberi işletmesinin, en dikkat çekici özelliği, arama motoru optimizasyonuna sahip olmasıdır. Bu açıdan bakıldığı zaman, bir sitenin üst sıralara taşınması gibi aylarca sürecek bir işlem, burada çoktan halledilmiştir. Zaten, sayfayı özel kılan, temel parametrelerden birisi de budur. Bir müşteri, nasıl arama yapar ve hangi anahtar kelimeleri kullanır gibi sorulara yanıt bulunmuştur. Bu çerçevede sayfanızı, hemen oluşturabilirsiniz. Firmanızın, yoğun bir şekilde ilgi göreceğini söylemek gerekiyor. Bunu sağlayabilmek için görseller, ürün bilgileri, video ve Google harita gibi detayların eklenmesi gerekmektedir.

Tüm Etkinlikler, Bir Tık Uzağınızdadır.


Bir işletmeyi, diğerlerinden ayıran özellik ise sektörü çok yakından takip etmesidir. Buna göre firma sayfasında, farklı bakanlık ve devlet kurumlarının düzenlemiş olduğu, resmi ihaleleri hemen görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, ilanlar olduğunu eklemek gerekir. Ayrıca, fuar etkinlikleri tüm detaylarıyla sitede bulunur. Organizasyonlar, haberler ve daha fazlasını siteden görüntülemek kolaydır.

Web Site: https://firmadan.com/
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye'de, Gelişim ve Değişime Hazır Mısınız?

Bugünün ülke şartlarında birçok konu hızlı bir şekilde değişim içine girdi. Bu değişim, birçok işletme açısından zorlu bir süreç olacaktır. Bu sürece hazır mısınız?

Forum istatistikleri

Konu
349
Mesaj
364
Üyeler
76
Son üye
07pixel
Üst