bugrahan234

Yeni Üye
Terapi eğitimleri alanında yaklaşık 3 yıldır hizmet sunan; ARES psikolojik danışmanlık ve eğitim merkezine bağlı kurumsal bir marka olan Psikolog Marketi İstanbul'da kurulmuştur. Binlerce öğrenci ve profesyonele hizmet veren firma yalnızca psikoloji eğitimi değil aynı zamanda, insan kaynakları eğitimleri hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca, birçok eğitimde materyaller ücretsiz olarak kullanıma sunulmaktadır. Psikolog marketi hızlı ve güvenilir (SSL, 3D Secure, İyzico Alt Yapısı) bir firma olup terapi eğitimi dakikalar içinde satın alınıp indirilebilir. Aynı gün içerisinde uygulayıcı sertifikanızda dijital kaşeli ve imzalı olarak adınıza düzenlenerek sizin eposta adresine gönderilir.

  • Uzun ve klasik eğitimlerden sıkıldıysanız,
  • Psikoloji eğitimi için yüksek ücret dökmek istemiyorsanız,
  • Özgür çalışma koşullarında ve 12 aya varan taksit avantajından faydalanmak istiyorsanız,

Psikolog marketi tercih edebilirsiniz. İnsan kaynakları alanında uzmanlaşmak, stres yönetimi ve dijital pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyenler ya da psikoterapi eğitim alanında kendini geliştirme, psikolojik testlerin kullanım ve ilkelerini öğrenmek isteyen ruh sağlığı profesyonelleri için Psikolog marketi 1 tık uzağınızdadır. Detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edin.
 
Site Adı
Psikolog Marketi
Web Site
https://www.psikologmarketi.com/
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye'de, Gelişim ve Değişime Hazır Mısınız?

Bugünün ülke şartlarında birçok konu hızlı bir şekilde değişim içine girdi. Bu değişim, birçok işletme açısından zorlu bir süreç olacaktır. Bu sürece hazır mısınız?

Forum istatistikleri

Konu
349
Mesaj
364
Üyeler
76
Son üye
07pixel
Üst