Ne var ne yok?

Hoşgeldiniz. Forum: Buraya Bakınız

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, öyleyse ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Prefabrik Tuvalet Teknolojisi

Reklamcı Genç

Yeni Üye
Katılım
10 Mart 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
kocaeli
Prefabrik kelimesinin ismini ilk kez duyanların telaffuz etmesi kolay değildir. Bunun içerisinde bu durumu oluşturan en önemli konu ise Türkiye'ye yabancı ülkeden gelmiş olmasıdır. Özellikle, Amerika kültürü itibari ile hazır yapı sektöründe prefabrik tesis kurulum ve kullanımda önce gelen bir ülkedir. Ardından, Avrupa'da ise hazır tuvalet ürünlerinin de arttığı ve kullanıldığını gözlemliyoruz.

Prefabrik yapının artması ve yerleşmesinde etken hem uygun fiyat olması hem de kısa sürede kurulabilir olmasından dolayıdır. Bu nedenle, prefabrik konut ve sistemi isterse ya duş ünitelere isterse piknik alanında veya belediye sosyal hizmeti, ormanda, bağ veya bahçede taşınıp kurulabilen ve kullanılabilen hazır yapı çözümü arasına gelmiştir. Ülkemizde rekabete her gün daha fazla hissettiği bu dönemlerde ihracatımızda artık, mobil tuvalet ürünlerinin de yani seyyar tuvalet ürünlerinde yer aldığını gözlemliyoruz. Seyyar tuvalet Mobil kabin ürünü seyyar wc duş üniteleri kendi içerisinde bir takım çeşitleri bulundurmaktadır.

Bu çeşit arasında istenilen her türlü tasarımı ve hatta renk desteği olan bir üründür. Mobil tuvalet ürünü bağ bahçede piknik alanında ve buna benzer yerlerde de kullanılmasının en temel sonucu ise devlet kurumlarının bir şartname içerisinde belirtmiş olmasıdır. Üstelik halı saha gibi tesislerinde bu şartnameden etkilendiğini ve yapması gerektiğini gözlemledik. Çünkü, standart oluşturmak çok önemlidir.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst