Prefabrik Ev Hakkında Bilgiler

Prefabrik

Yeni Üye
prefabrik-evler.jpg


Yeni nesil, yaşam alanları oluşturma aşamasında, en önemli konu ev yapımında kullanılan malzemeler olmaktadır. Bu konuda, her bütçeye uygun malzeme bulunmaktadır. Prefabrik ev fiyatları alıcının, kalite yapısına göre değişmektedir. Ev seçiminde, kullanım amacının belirlenmesi, ev sahipleri açısından oldukça önemlidir. Siz, kullanım amacını ve şeklini bize iletiyorsunuz bizde, size özel kalıcı çözümler üretiyoruz.

Prefabrik Ev Nasıl Yapılır?

Elde edilen deneyimlere göre yapının, malzemeleri ucuzladıkça, kullanım süresinin kısaldığını hatırlatmak isteriz. Dayanıklı olması yanında, uzun süre kullanım sağladığında, daha ekonomik olduğunu sizlerde fark edeceksiniz. Kaliteli bir ev, hiçbir zaman kalitesiz, malzeme ile inşa edilemez. Bu konutların taşıyıcı konstrüksiyonu, ST52 yüksek yoğunluklu galvanize çelikten HekiMStructureRobot kaynaksız yapı teknolojisi ile üretilmektedir. Prefabrik evlerin, bütün bağlantıları cıvata, somun ile sağlanmaktadır. Prefabrik ev ve konutların, cephe kaplamaları HekimBoard markalı fibercement (doğal çimento) levhalar ile yapılmaktadır. Üstün özellikli üretilen, prefabrik evleri tercih etmeniz için başlıca, önemli unsurlar şunlardır:

Deprem Şartlarına Dayanıklı


Betonarme binalara göre 5 kat daha, hafif olan prefabrik ev sistemleri, 1. derece depreme dayanıklı hazır yapılardır. Deprem bölgesi olan ülkemizde, esnek ve hafif olan prefabrik ev, en şiddetli depremlere karşı gösterdikleri, yüksek direnç ile sarsıntıları maksimum düzeyde absorbe ederek, en iyi çözümü sunmaktadır.

İklim Koşullarına Uygun


Alanında uzman ekibinin gerçekleştirdiği statik hesaplamalar ile, farklı iklimlerde kullanılmak üzere hazır yapılar üretmektedir. Bu yapılar her türlü iklim koşullarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Hazır yapıların, cephe kaplamalarında HekimBoard markalı, doğal çimento levhalar kullanmaktadır. Tamamen, doğal ve çevre dostu olan fibercement levhalar, insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermemektedir. A1 sınıfı yanmaz, fibercement levhalar yangına karşı dayanıklıdır.

Olası bir yangında, erimez ve mevcut yangının sönmesine yardımcı olmaktadır. Üstün, ısı ve ses yalıtımına sahip levhalar sudan etkilenmez, su emme oranı, betonarme binalara göre oldukça düşüktür. Farklı desenlerde üretilen fibercement levhalar, prefabrik evlere estetik görünümler kazandırmaktadır. Kendi, entegre tesisleri ile yüksek üretim güvencesi sunan Prefabrik firmaları ürünlerin, lojistik ve kurulum hizmetlerinde zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Web Site: https://www.prefabrik.online/
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye'de, Gelişim ve Değişime Hazır Mısınız?

Bugünün ülke şartlarında birçok konu hızlı bir şekilde değişim içine girdi. Bu değişim, birçok işletme açısından zorlu bir süreç olacaktır. Bu sürece hazır mısınız?

Forum istatistikleri

Konu
334
Mesaj
349
Üyeler
76
Son üye
07pixel
Üst