kolaypazarlama

Yeni Üye
Pazarlama, satış, iletişim, halkla ilişkiler, medyaya erişim ve iş geliştirme dahil olmak üzere çeşitli etkinlikleri tanımlayan geniş bir terimdir. Şirketiniz veya kuruluşunuz için seçtiğiniz pazarlama yöntemleri, ulaşmak istediğiniz belirli hedeflere bağlıdır. Tanımlanmış bir hedefle başlamak, kampanyanızın yolu boyunca ve sonunda pazarlama çabalarınızın başarısını belirlemek için çok önemlidir.

Pazarlama Hedefleri​

İsim tanımayı artırmak, işletmeniz hakkında farkındalık yaratmanın anahtarıdır. Pazarlamanın temel hedeflerinden biri, hedef kitleniz olarak belirlediğiniz gruplar arasında, şirketiniz hakkında farkındalık yaratmaktır. Bir evcil hayvan bakıcılığı hizmeti pazarlıyorsanız, birincil hedefiniz pazar alanınızdaki evcil hayvan sahiplerinin sizi ve işletmenizi bildiğinden emin olmaktır.

Reklam, ister radyo ve televizyon reklamları ister haftalık topluluk gazetenizdeki basılı reklamlar olsun; markanız hakkında farkındalık yaratmaya başlamanın iyi bir yoludur.

Web Site: https://kolay-pazarlama.blogspot.com/
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye'de, Gelişim ve Değişime Hazır Mısınız?

Bugünün ülke şartlarında birçok konu hızlı bir şekilde değişim içine girdi. Bu değişim, birçok işletme açısından zorlu bir süreç olacaktır. Bu sürece hazır mısınız?

Forum istatistikleri

Konu
349
Mesaj
364
Üyeler
76
Son üye
07pixel
Üst