Otomobil Kontrol Ünitesi Programlama Semineri

Derecelendirme
5.00 yıldız(lar)

Buraya Bakınız

Buraya Bakınız
Yönetici
Nitro Mekatronik, 10 yılı aşkın tecrübesi ile arıza tespit cihazı; ecu, anahtar ve airbag programlama cihazlarının satışını yapmaktadır. Aynı zamanda, bu cihazlar hakkında teknik destek ve servis hizmeti vermektedir. Arıza tespit cihazlarının, program ve dokümanlarını kullanarak, ağır vasıta, binek otomobil, traktör ve iş makinesi gibi araçların; elektronik beyin tamiri ve anahtar programlama kursları ile elektronikten anlayan, bir nesil yetiştirmeye devam etmektir.

Oto Elektronik Kursunun Amacı Nedir?​

Oto kontrol ünitesi ve anahtar programlama kursunda, kazanılan yeterlilikler nelerdir? Oto elektronik beyin tamiri kursunu bitiren kursiyerler oto elektronik, oto beyin ve oto anahtar ile alakalı temel bilgi ve becerilere sahip olacaktır. Meslekte, önüne çıkabilecek temel elektronik hataları giderebilecektir. Elektronik ile alakalı, kendi hızına göre öğrenme becerisine sahip olacaktır.

Oto elektronik, beyin tamirinin öğretim yöntemi nelerdir?

Bu, kurs hakkında genel, teorik ve uygulamalı eğitimler sunulmaktadır. Elektronik anahtar programlama, kurs katılım kriterleri nelerdir? Mesleğin gerektirdiği işleri yapabilen, bedensel ve fiziksel özelliklere sahip en az, 18 yaşını tamamlamış olmak gerekmektedir.
 
Son düzenleme:

Gelişime ve Değişime Hazır Mısınız?

Tüm, konu ve detay için siz, buraya bakınız.

Forum istatistikleri

Konu
302
Mesaj
316
Üyeler
72
Son üye
ozanymk
Üst